Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontosabbnak tartjuk egymast...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontosabbnak tartjuk egymast a parommal, mint egy gyereket. A parom (baratnom) elojott egy kerdessel, hogy mi lenne, ha lenne gyerekunk?

Figyelt kérdés
Ez persze csak egy kerdes volt, hogy milyen lenne akkor az eletunk, de o sem akar gyereket, en sem. A szuleink viszont folyton cseszegetnek, miert nem alakitunk csaladot. Kiraz a hideg az egesztol, amikor varatnom feltette a kerdest, gorcsbe randult a gyomrom. Nem szeretem a gyerekeket, nem tudnek apa lenni, nem tudom hogyan kell banni veluk es nem akarom tonkretenni ilyennel az eletemet. A parom pedig mindennel fontosabb nekem, en is neki, nagyon jol megvagyunk es egy gyerek ezt biztosan tonkretenne. Normalis hogy ezt erzem?
2020. ápr. 8. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Biztos a barátnőd sem akar?
2020. ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, mindennek oka van. Ha így érzed, jobb, mintha belemennél egy másik forgatókönyvbe: annak többnyire a gyerek inná meg a levét. Tehát meg kell vele beszélned, hogy nem. Vagy esetleg adjatok időt egymásnak, és lehet, hogy később mégis igen esz.
2020. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Én se szeretem őket. Inkább nincs senkim, de szülni nem fogok kényszerből.
2020. ápr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem normális gondolat, hogy nem akarsz gyereket, de nem is szégyellni való. A te döntésed, viszont egyszerűen ösztön, hogy az ember családot tervez. Valami lelki okai vannak annak, hogy így érzel. Találd meg, hogy mi az és oldd meg. Én sajnálom, hogy 35 évesen jöttem rá, hogy családot szeretnék. Bárcsak előbb jött volna az érzés, de túlságosan utáltam magam és a családomat. A gyerekek és a házasság utálatába űztem a gyerekkoromban elszenvedett sérelmeket. Megbocsátottam a szüleimnek és magamnak és már máshogy nézem az életemet. Eldöntöttem, hogy megszeretem a gyerekeket, a családdal járó szerepet.
2020. ápr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Ilyen helyzetben nem értem miért kell jönni a "de mi lenne ha lenne gyerek?" kérdéssel. Úgy sem lesz, akkor minek ezen gondolkozni?

Mi is ugyan így vagyunk egyébként, bár mi nagyjából 1 éve voltunk együtt amikor mindkettőnk családjával egyértelműen közöltük, hogy sosem lesz gyerekünk és felesleges kérdezgetni mert nem fog változni a dolog. Le kell őket állítani mert ha valaki nem kellően erős személyiség akkor simán telebeszélik a fejét, hogy naaa csak kell a gyerek.

Egyébként a kapcsolatunkat nem tenné tönkre a gyerek én úgy gondolom. Pontosan azért mert akkor is a kapcsolat lenne a "prioritás". Azokban a kapcsolatokban amit nem cseszett el a gyerek én ugyan ezt látom. Nem az van, hogy a gyerek a minden és csak ő létezik. Nyilván nem arról van szó, hogy örökbeadjuk a gyereket mert nem tudtunk tőle elmenni randizni szombaton. De van egy gyerekkel teljesen azonos fontossági szinten lévő dolog ami a szülők kapcsolata. Egyik sem fontosabb a másiknál. Ahol időt és energiát szánnak arra is, hogy egymással foglalkozzanak és ne csak a gyerekkel ott nem szokta a gyerek tönkretenni.

Igen is ugyan olyan fontos prioritásnak kell lennie a párodnak is mint a gyereknek. A gyereknek éppen ugyan annyira érdeke, hogy a kapcsolat tökéletes maradjon. Sajnos sok ember ezt nem érti és elkezdenek nulla energiát fektetni a kapcsolatba csak mert ott a gyerek.

2020. ápr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyikőtök sem akar, akkor mi a gond?


Az lenne problémás, ha az egyikőtök akarna, a másik meg nem.

2020. ápr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek csak egy alapból szar kapcsolatot tesz tönkre.

Nekem van egy lányom, iganmz néha nehéz, de csomó öröm van vele. Páromnak nincs, de elfogadja, mind ahogy azt is, hogy több nem lesz.

Párod tuti nem akar gyereket? Lehet csak nem meri mondani, mert lelépnél...

N27

2020. ápr. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

A helyedben megfontolnám a vazektómiát. Jobb, mint egy életen át rettegni.

Amíg éltek nemi életet, addig mindig benne lesz a pakliban, hogy becsúszik. Kicsi, vagy minimális az esélye, attól függően, hogy mivel védekeztek. De ha neked már a gondolat ekkora stresszt okoz, akkor jobb, ha teszel érte, hogy ne kelljen parázni.

Tudom, hogy nem olcsó, de megér ennyit.

2020. ápr. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!