Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta itthon vagyok a vírus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta itthon vagyok a vírus miatt, megjelent az álmaiban mindenki, aki csak egy kicsit is megtetszett az elmúlt pár hónapban. Ennyire magányos lennék?

Figyelt kérdés
Előtte nem igazán voltak ilyen jellegű álmaim. Ti tapasztaltok ilyet? Akár kapcsolatban is, akár bárkivel, többet álmodtok társaságról? (Ez utóbbi hülye kérdésnek tűnhet, de nekem nem feltétlenül szoktak benne emberek is lenne. Gondolom a bezártság miatt hiányzolhatom az emberi tásraságot, még ha amúgy többnyire szererek is egyedül lenni.)
2020. ápr. 11. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Ne is mond, nekem is egy sor ilyen álmom van. Igaz, néha vegyesebb a felhozatal, van, hogy nem csak a társasághiányra vezethető vissza. Gyakrabban fáj a fejem, ingerlékenyebb is vagyok, pedig még nem is tart olyan sok ideje. Megoldásképp azt mondanám, hogy ha a lehetőségeid engedik, menj ki sétálni, szívj egy kis friss levegőt, ha van kocsid, vidd el egy körre, hidd el, rengeteget hozzá fog tenni ahhoz, hogy kevésbé érezd magányosnak magad.
2020. ápr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még jó hogy nagyon ritkán álmodok!

De elég nehéz megszokni hogy nem lehet beszélgetni,találkozni senkivel családon kívül!Pedig én is egyedül szeretek lenni, még jó hogy a szabadba legalább lehet egyedül menni!

De igen valószínű az álmodban jön ki az ami aggaszt és aki hiányzik!Ez előfordul!

F

2020. ápr. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is pont ezt tapasztalom, remélem elmúlik azért lassan 😆
2020. ápr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajna nem. Nekem is hiányzik valaki, de valahogy tök elvagyok magamban...
2020. ápr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!