Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már több napja h a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már több napja h a volt pasimmal álmodok. (1honapja h szakitottunk, de a pasin látszik h még most is bánja. ) szerintetek mit jelent ha vlki többször a volt pasijáról álmodik?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
háát erre én is kiváncsi lennék, mert velem is ez van...am. szerintem azért van mert sokat gondolsz még mindig rá...
2010. júl. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én pont most vagyok ilyen helyzetben, szakítottunk, a bnőm bnői meg azzal jönnek mindig oda, h nem bántam meg ? mert mindenki azt "látja" rajtam h megbántam.. közbe nem.. Biztos vagy benne h megbánta ? ezt látni nem lehet.. megviseli egy szakítás tény., engem is 10 hónap után, de túl léptem.., meg kellett oldani, néha gondolok rá, h mi lehet vele.., de azért sztem tereld el a gondolataidat.., én szakítás másnapján elment legjobb haverommal biliárdozni, és megyünk minden 2. nap az utcára, beszélgetünk , vagy ilyesmik :) . Sztem beszéld meg vele.. , azér nem zártad le, mert tise beszéltétek meg rendesen.., mi 1 napon át beszéltünk erről, mindenki megkapta a miértjeire az azért mert válaszait, és kész :) Remélem jobban leszel ^^

15f

2010. júl. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!