Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jogos volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jogos volt?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy fiúval aki egy helyen dolgozott a neveloapammal, ma a fiu leegyszerűsítve kirugatta ot, tehat emiatt nincs most munkája.

Aztan egy közös ismerostol hallottam vissza, hogy ez a fiu támogatja a no verest.

Szavaival élve "en az ilyen, meg olyan nőt sz.arra pofoznam"

Ugy döntöttem ma, hogy megszakitom vele a kapcsolatot es inkabb nem ismerkednek vele tovább. Szerintetek jogos döntés volt?



2020. ápr. 14. 20:48
 1/10 anonim válasza:
100%
Okos döntés
2020. ápr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy valami intelligens, ha felmerül benned, hogy ez nem jogos. Már a pofozós kijelentés annyira gáz, hogy szerintem olyat nem mond csak az aki egy buta proli szintjén van.
2020. ápr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Igen az volt
2020. ápr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak mondta, de lehet hogy tényleg megtenné. Egy veszekedés közben nem biztos hogy örülnél egy-két pofonnak.

Hamar észrevetted a hibát, helyesen és jogosan döntöttél

2020. ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem jogtalanul tetted.

Elvégre teged még nem vert meg és neveloapaddal jobban is kiszurhatott volna

2020. ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Azért ez a hallottam egy ismerőstől nem túl tiszta. A pletykák eléggé torzulnak, ahogy továbbadják őket. Nem tudni, milyen szituációban mondta el a fiú, hogy szrrá pofozná a nőt. Lehet, olyan nőre értette, aki abortuszt követ el, vagy a családját bántalmazza, stb. Szóval ilyen mendemondákra nem lenne szabad támaszkodni.

Ez a kirúgatta is kevés információ. Lehet, hogy jogos volt a kirúgatás, nem tudjuk a hátterét. Ha meg tényleg ki is rúgták, annak oka lehetett.

2020. ápr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem volt jogos a kirugatas mert nem csinált semmit, csak szimplán nem akarta, hogy ott dolgozzon vele.

A közös ismerős pedig megbízható maximálisan, mivel neki mondta es többen hallottak, mind ugyanazt mondta.

Arra mondta, hogy o nem adna a közös kasszába penzt soha es ha a no kéri akkor pofán verne erte.

2020. ápr. 14. 20:57
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem tudtad, hogy mekkora proli a srác? Akkor azért valami gond veled is van
2020. ápr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem, mert csak par hete ismerkedünk es a jo oldalát mutatta csak.
2020. ápr. 14. 22:06
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért görcsölsz ezen!?


Rájöttél, hogy egy talpasparaszt a srác, keresel normálisabbat. Remélem ezúttal jobban figyelsz a jelekre. Én szorítok neked

2020. ápr. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!