Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Próbáljam visszakönyörögni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáljam visszakönyörögni magam vagy jobb így, hogy pont van a végén?

Figyelt kérdés

Egy "chat" oldalon megismertem egy lányt akivel napi szinten több órát beszélgettünk kb. másfél éven át, volt hogy ő tűnt el, mert volt egy való életbeli kapcsolata, volt hogy én mentem pihenőre, mert úgy érzetem sehova se tart ez az egész.

Kb. 1 hónapja volt egy aljas húzásom amivel megbántottam, kicsit ilyen önszabotázs is volt, mert túl jól mentek a dolgok és akkor szakítottam vele, mert azt gondoltam, hogy neki is így lesz a legjobb és legalább nekem se kell állandóan azon agyaljak, hogy csak plátói az egész kapcsolatunk és sose lesz belőle semmi se.

Most egy hónap után még mindig baromira hiányzik de nem tudom mit tegyek. Félek ha ráírok kiderül, hogy ő rég túl van rajtam de attól is félek hogy mi van ha nem, mert azok az okok ami miatt ez az egész ismerkedés megragadt az egymásnak írogatásnál nem változtak.


2020. ápr. 15. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi volt az az aljas húzás?
2020. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1,5 évig képes voltál húzni, miért nem találkoztatok egyszer sem élőben?
2020. ápr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1 Egy másik nickel ráírtam és nem a legszebben viselkedtem. Benne felmerült, hogy a másik nick is az enyém lehet, amit meg is írt nekem. Gondolkoztam, hogy bevalljam-e de ő se lett volna tőle boldogabb így szimplán letagadtam. Másnap meg a régi nótára(úgyse lesz közöttünk soha semmi és ennél mindketten többet érdemlünk) való hivatkozással szakítottam.


#2 sose merült fel, csak barátkozásnak indult meg igazából nem is tudom, hogy mit érzett velem kapcsolatban. Én nem erőltettem mert elég sok olyan tényező volt ami miatt, mint valós kapcsolat nem működött volna. (korkülönbség, távolság)

2020. ápr. 15. 22:09
 4/11 anonim ***** válasza:

De ennek így semmi értelme!

Nem is értem ez mire jó?

2020. ápr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 mondtam én, hogy van értelme? Pont ezért is(mivel csak plátói volt az egész kapcsolat) már egy időben jegeltem de akkor se bírtam túl sokáig nélküle és most is nagyon hiányzik csak most még égőbb másodjára visszatáncolni oda ahol nekem nem volt jó.
2020. ápr. 15. 22:21
 6/11 anonim ***** válasza:

Mindenkeppen irj neki! Nincs vesztenivalod!

A tavolsag nem akadaly! Nalunk 16ezer km van!

Es eddig platoi volt 6 evig! Persze nem folyamatosan, de mindig szerettem. Most megyek hozza ahogy vegeter a veszelyhelyzet!

Szoval ne add fel!

Probald meg!

Es ne felj a valasztol!

2020. ápr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A korkulonbseg, ha nem gyerek az egyik, nem kifogas.
2020. ápr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne folytassad így, fölösleges.

Amíg a csaj boldogan éli az életét, naponta szexel a barátjával, téged lelki támasznak használ, te otthon ülsz egyedül magányosan és arról ábrándozol, hogy egyszer majd meglátja milyen jó vagy vele és melléd áll.


1,5 évig csináltad ezt és nem történt semmi, továbbra sem fog.

Ha akarsz tőle valamit, akkor ezt a viselkedést fel kell függesztened. Első lépésben a chatelést minimálisra kéne csökkenteni, helyette telefon vagy videókonferenciára váltani. Majd 1-2 hét után személyes találkozót megszervezni.


Ne töketlenkedj, találkozzatok, mutasd meg, hogy mit akarsz aztán vagy megpróbálja veled, vagy nem, de mindenesetre vége lesz ennek a szélmalomharcnak.

2020. ápr. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Már ez a második nick is elég "gáz", a visszakönyörgés teljes halál lenne. Amúgy sincs semmi értelme, mert nem lesz köztetek semmi, ahogy eddig se volt. Ő egy pincsikutyaként néz rád, aki rajong érte, arra jó vagy hogy végtelen figyelmet adj neki.


Amiket kétségbeesésedben csinálsz, az nagyon gyerekes és őszintén szólva felnőttként ez már kicsit beteges is (sorry), ne alázkodj meg így. A könyörgés ugyanez az alja szint lenne.


Nem a lány hiányzik, hanem hogy valaki foglalkozik veled, hogyha plátói is a kapcsolat, legalább valami inger van az életedben szerelmi téren. Persze illúzió az egész, mert semmi nem fog történni, de jobbnak gondolod mint a semmit.


Ez a téves gondolkodásod, naívságod és a hamis reményeid vezet olyanokhoz, hogy álnéven írj neki, vagy hogy leborulj elé mint egy értéktelen senki.


"Félek ha ráírok kiderül, hogy ő rég túl van rajtam"


Ettől nem kell félni, mert valószínűleg sosem érdekelted potenciális párként. Ezeket fel kell ismerni és nem pazarolni az időt, olyan nincs hogy másfél év alatt nem tudtok találkozni. Már az is alapból egyértelmű hogy miközben veled beszél, eltűnik egy időre míg kapcsolata van, majd visszajön mikor vége lesz. Egyáltalán tudta a lány hogy mit érzel iránta vagy a szokásos barátkozzunk csak hozzáállással beszéltél vele? Utóbbit felejtsd el örökre, mert nem fog bejönni. Lehet barátkozni is, de akkor az barátkozás legyen, ha többet szeretnél, akkor meg már az elejétől jelezni hogy mi a célod, vagy ez lesz az eredménye amiben most vagy. Borzalmasan lenézed magad, az a baj.


Ezt a lányt mindenképp hagyd, jól tetted hogy véget vetettél, még ha furcsán is. Ezt is amúgy az az érzésem hogy azért tetted, mert remélted hogy majd ő fut utánad, de mindegy. Én a helyedben az egész ismerkedősdi témát jegelném egy darabig, úgyis itt a járvány. Arra koncentrálj hogy összerakd az önbizalmadat, felépítsd az önképedet és kialakíts egy egészséges képet mind az ismerkedési fázisról, mind a kapcsolatokról. Annak is utána néznék mi ez az erős ragaszkodási kényszer (akár szakemberrel), mert szintén belső problémákra utal. Ezeken lehet javítani, fejleszteni és akkor nem futsz bele újra és újra ilyen esetekbe.


Tervezd el szépen hogy mennyi időt adsz majd annak ha egy új személlyel beszélgetsz, mennyi ideig vársz a találkozással. Nem, nem másfél évet, hanem kitűzöd magadnak hogy mondjuk max. 2-3 hét és aztán továbblépsz, mert tudod hogy nem lesz belőle semmi.


Nem szabad abba kapaszkodni aminek nincs értelme, saját magadnak okozol vele folyamatos fájdalmat.

2020. ápr. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Válaszod érthető, udvarias, bölcsességről árulkodik, és totál igaz

2020. ápr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!