Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan nő, akit nem zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, akit nem zavar a néha morbidan meghökkentő gonoszkodás?

Figyelt kérdés
Ismeretlenekkel nyilván nem gyakorlom ezt, de az egyik szórakozásom az, hogy élvezettel nézem, amikor valaki meghökken vagy szörnyülködik egy-egy sötét beszólásomon, és persze nem napi 24 órában tolom, csak amikor gonosz lehetek egy kicsit. Egyszer pl. egy lány megjegyezte, hogy szépek a szemeim, én meg mondtam neki, hogy tudom, mert már a hollók is nagyon nézegették őket, és ha szeretné, akkor ő is kiszedheti, és formalinos üvegbe teheti őket, hogy legyen mit nézegetnie. Vagy pl. kipróbálnám ezt a bókot egy lánynál, hogy "Finom puha a bőröd. Szívesen befedném vele a kedvenc könyveimet". Mondom, vadidegennel nyilván nem csinálok ilyet, csak azzal, aki már ismerek, és tudja, hogy szeretek ilyesmivel szórakozni. (Tudom, itt mindenki ki fog kiáltani betegnek, különösebben nem izgat, mások is mondtak már rám mindenfélét, úgyhogy megszoktam.) Van olyan, akit nem zavar a dolog? Az elmebajosok és a hullák kivételével...

2020. ápr. 17. 18:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyeneket, sőt nekem is van egy-két morbidabb beszólásom, de ez a formalinos, meg bőrkönyves nem vicces. És nem azért nem vicces, mert húdemorbid, hanem mert erőltetett az egész, hogy megmutasd neked milyen “különleges, sötét humorod van”. Holott az összes “különc” ilyeneket mond. Unalmas.
2020. ápr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Ha megtalálod a Neked szánt nőt a világon, akivel boldog leszel, ennek a kérdésnek a nyoma maximum itt a gyakori kérdéseken marad meg...(de lehet itt se fogod már megtalálni)
2020. ápr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ezeken a példákon semmi humorosat nem találok. Csak szimplán taszító.
2020. ápr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, velem van baj, én ezt nem találom viccesnek annyira. Szerintem kevés olyan nő akad, aki vevő erre.
2020. ápr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van aki vevő erre és nem azt képzeli el hogy az agyadat összepréselné egy fecskendőbe, hogy annak zamatos darabjait egyesítse az égitestünk atmoszférájával.
2020. ápr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem beteg vagy, csak feltűnési viszketegségben szenvedsz!
2020. ápr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak neked szórakozás, másoknak taszító és fárasztó.
2020. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mindenkinek gratulálok a sikeres kísérletben való részvétért, újból kiderült, hogy itt mindenki csak az ilyen provokatív kérdésekre ugrik, miközben értelmes kérdésekre jön 1-2 válasz, másrészt az is újra bebizonyosodott, hogy itt mindenki ismeretlenül is jobban ismeri a másikat, mint ő saját magát. Na csá, örülök, hogy ennyien haraptak a csalira, bár bevallom, kicsit több hozzászólást vártam. :)
2020. ápr. 17. 18:59
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Huha! Mégis beteg vagy!
2020. ápr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne, a tudós bácsi kísérletezett rajtunk, jaj jaj!
2020. ápr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!