Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőként hogyan reagálnád le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként hogyan reagálnád le?

Figyelt kérdés

16 éves lányod osztálytársnője áthoz egy jegyzetet a lányodnak. Közben beszélgetnek az ajtóban, és meghallod, hogy a barátnő megkérdezi a lányodat, hogy "Itthon van a szexy apukád?".

Ezt később elmondod a párodnak, mire ő annyit válaszol vicceskedve: "Az a kis cicis? Az nekem bejön."



2020. ápr. 18. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
42%

Gyönyörű!

Fussunk!!!

2020. ápr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Ha egy 16 éves kislányra féltékeny vagy, akkor ott komoly gondok vannak. Te magad írod, hogy vicceskedett a férjed, mit kellene ezen leragálni?
2020. ápr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Elég kellemetlen szituáció.A férjed viszont megpróbált humorosan reagálni,tehát nem kell semmit belegondolni.
2020. ápr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
78%
Én büszke lennék rá, hogy a férjem olyan jól karban van tartva, hogy egy tizenévesnek is "szexi". Ennyivel le is tudnám a dolgot.
2020. ápr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Egütt nevetnék a férjemmel, és hátba vágnám, hogy te kis huncut! Nyilván adtál egy lökést az egojának, de mit vártál, hogy hülledezni fog?!
2020. ápr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%

Nem érdekel ki, hogy húzza le a pontom, ez egy szemét ügy. Egész életében a férjé ért és a gyerek vagy gyerekeiért élt és dolgozott a kérdező, és ezt kapja. Hát köszönöm szépen!!!

Én nem nyelném be poénnak.

Aki szerint ez a válasz nem valós, az nőként nézzen jól magába, hogy ha vele történne ez akkor is rajzolgatna mosolygós arcokat, meg poénkodna, meg büszkén kiállna az igazáért?

De a kérdezőnek azt mondom bocsáss meg azért, és imádkozz a békességedért, az Úr meghallgat, és segít. A gyakori az nem segít!

2020. ápr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Mi a problémád? Amit a lány mondott, vagy amit a férjed?

Szerintem az, hogy egy kamaszlány ilyet mond egy felnőtt férfira (a barátnőjének és nem a férfinak), az normális.

A párod reakciójánál meg így a leírásból nem tudhatjuk, hogy hogyan mondta. Ha poénkodni akart vele, akkor szimplán rossz a humorérzéke, ez így semennyire sem vicces. Ha viszont komolyan gondolta, akkor igen nagy bajok vannak vele fejben.

2020. ápr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha poénkodna, ahogyan te írtad, akkor nem különösebben érdekelne a dolog, max. annyit mondanék mosolyogva, hogy "kapd be". Szerintem amelyik kapcsolatban ezt komolyan veszi a nő, ott eleve nem stimmel valami, vagy ő maga az önbizalomhiányos, vagy a férje igyekezett azzá tenni őt azáltal, hogy korábban (is) "belerúgott" már.
2020. ápr. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

"Egész életében a férjé ért és a gyerek vagy gyerekeiért élt és dolgozott a kérdező, és ezt kapja."


- ez a kérdésből hol derült ki, hogy a férjéért élt?

Nem kéne olyan dolgot belevetíteni, amiről a kérdező nem beszélt.

2020. ápr. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnos lehet hogy hülye dolog és nem biztos hogy igazam van de ma olyan világ van hogy az emberek nagyobb drágább telót akarnak, drágább autót és ha van mód rá akkor engednek a kísértésnek.

Mert hát egyszer élünk, fogyasztói társadalom van stb.

Így simán el tudom képzelni hogy a 16 éves fantáziáját mozgatja, és a felnőtt férfi is eljátszik a gondolattal.

Bár ha akkora a lánya is nem biztos.

De sajnos mai lányok úgy ki tudják festeni magukat hogy fene tudja hány 3ves.

2021. ápr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!