Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki megözvegyült mikor állt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki megözvegyült mikor állt készen újra ismerkedni?

Figyelt kérdés

1 éve vesztettem el a párom, szívinfarktusban halt meg. Nagyon fiatalon, 31. Szülinapja után par nappal.


Van egy 3 éves gyerekünk.


Egy férfi közeledni próbál felém, írt nekem és ha találkozunk nagyon kedves, ő elvalt másfél éve . Van két gyereke.

Nagyon kedves.

Én 25 éves vagyok, ő 38...

Szimpatikus, szívesen megismerném, de a lelki ismerem azt mondja nem szabad, korai és több gyászt érdemel a párom.

Viszont közben pár hete iszonyatos magány tört rám. Nagyon be voltam fordulva.. Nagyobb volt a gyász, a fájdalom, a magány , mint eddig, és mintha a sors küldte volna őt 1 hete.


Mit gondoltok?

Megszólnának ezért? Van itt valaki, aki volt ilyen helyzetben vagy ismert ilyen személyt?


Köszönöm


2020. ápr. 18. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Ne foglalkozz senkivel, hogy ki mit gondol. Nagyon fiatal vagy még, ha szimpatikus, vágj bele!
2020. ápr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szeretném meg ismerni.. De tényleg nagyon nagy a bűntudat, ha rá gondolok és nem a páromra.
2020. ápr. 18. 18:35
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Akkor állsz készen, ha képes leszel a szerelem érzésére. A magány érzése nem egyenlő azzal, hogy készen állsz szeretni valakit.

Ez az egy érdekeljen: szerelmes vagy/tudsz lenni bele vagy sem? Ez megmutatja, hol állsz a feldolgozással, elengedéssel.

Hogy mások mit szólnak, azzal ne foglalkozz!

2020. ápr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy év a hagyományos gyászidő is. A falusi, kàrogó vénlányok se szólnak meg, ha most elkezdesz valakivel ismerkedni.

Ne legyen rossz a lelkiismereted! Az elhunyt férjed se akarná, hogy te örökre egyedül maradj, a kicsi pedig apa nélkül nőjjön fel.

2020. ápr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

A halottak annyit érdemelnek, hogy emlékszünk rájuk, nem felejtük el őket.



Az, hogy ennyi vagy annyi időt kell várni, az az élők hülyesége, és főleg gyakran az elvárások miatt csinálják (mit fog szólni a szomszéd ha megtudja, hogy 1 év után már új párom van).


Nyilván mindenkinek más a gyászidőszak, van aki évekig nem találja a helyét, van aki gyorsabban feldolgozza.


De csak azért ne siess, vagy ne húzd az időt, mert valami vélt vagy valós társadalmi/családi elvárásnak akarsz megfelelni, vagy magaddal szemben támasztasz buta követelményeket.


Ha készen állsz, akkor hajrá, ha nem, akkor kérj még időt a férfitől, de ezt magadért tedd, ne azért, mert egy halott ember mit érdemelne, vagy mert a környezeted mit mond(dana)

2020. ápr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Pár napja még meg akartál halni a gyásztól. Akkor ez gyorsan ment.

De ne másokra hallgass, te érzed. Nekem 6 év kellett, de én nem te vagyok.

2020. ápr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék elvárásoknak megfelelni. De azt sem h szóljanak ezért.


Megmondom őszintén, hogy tetszik az illető és nem a magány miatt tetszik, hogy bekerult a "képbe", hanem mert mindigis szimpatikus volt.


Falun élünk, ismerjük egymást.

2020. ápr. 18. 18:38
 8/12 A kérdező kommentje:

Utolsó.. Igen, ez az egy év ilyen volt eddig. Naponta vagy óránként változik mit érzek, vannak nagyon mély napok aztán nagyon jó napok, sőt van hogy egy nap többször változik.

Remelem sosem leszel ilyen helyzetben, akkor nem lennél ilyen cinikus azért, mert így váltakoznak az érzéseim..

Nem gondoltam egyből semmi komolyra.

Csak megismerném.

2020. ápr. 18. 18:40
 9/12 A kérdező kommentje:

Bocsánat sokan írtatok hirtelen.


Ténylegesen utolsónak köszönöm, sajnálom, részvétem!

2020. ápr. 18. 18:40
 10/12 anonim ***** válasza:

Férfiként írok.

Szerintem csakis akkor közeledj az új férfi felé, ha aztán nem gondolod meg magad, és biztos vagy abban hogy már túl vagy a gyászon. Ne vele akard pótolni az elvesztett párod, és betölteni az űrt.

Nekem nagyon rosszul esne ha egy nő azért lenne velem mert magányos és jó vagyok vígasztalódni. Kell hogy önmagáért szeresd, és ne legyél labilis érzelmileg a gyász miatt.

Szerintem nem állsz még kész egyébként, de ez a saját véleményem ...

2020. ápr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!