Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakításhoz ért valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakításhoz ért valaki?

Figyelt kérdés

Nagyon megbántott megalázott a párom. Akivel még ugyan a szakítást végleg nem mondtuk ki, holnapra tervezem. Mert ma házibuliban van, úgy hogy ezzel bánt engem, és tudja is mert direkt bejelentette. Ő a pasi amúgy. Mivel ez egy többszörösen bántalmazó, mérgező kapcsolat volt, így kell a bíztatás a szakításhoz. Nagyon hosszú fájdalmas, bonyolult sztori, jelenleg pszichológushoz járok miatta. De ott ugye konkrét tanácsot nem kapok. Mivel tartok az egésztől, hogy mit mond majd, vagy én mit mondjak, Segítsetek.

Csak telefonon kell megmondani, mert sikerült megugranom hála az Úrnak a lakásából.


2020. ápr. 18. 19:10
 1/8 Hellmano ***** válasza:
100%
Jelentsd fel, ahol házibuliban vannak, hisz most tiltva vannak ezek a csoportos összejövetelek a vírus miatt, szerintem a bántásért, amit kaptál megérdemelne egy kis csekket meg egy kis ejnye-bejnyét a rendőrbácsiktól! Nem kell megtudnia, hogy te nyomtad fel őket.
2020. ápr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%

"Csak telefonon kell megmondani, mert sikerült megugranom hála az Úrnak a lakásából."


Egy tanácsom van! NE!


Állj elé, nézz a szemébe, és mondd meg neki őszíntén szemtől szembe.



Telefonon, chaten tini szokás szakítani, felnőttként vállald a felelősséget, légy gerinces.

2020. ápr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell túlgondolni, elég, ha tartod magad az elhatározásodhoz, nem hagyod befolyásolni magad, nem hagysz lehetőséget kibúvókra. Megmondod, hogy szakítasz vele, ne keressen többet. Innentől pedig minden kapcsolatot ignorálsz vele.
2020. ápr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

'1 es válaszoló!

Igen ha elővenném a bosszuálló énem biztos tudnék cifrákat. De ezen nem agyalok, mert egyrészt fogalmam sincs egy adott városon belül merre van, és még ez is akadály gondosan ügyelt arra, hogy ne ismerjem egy haverját se csak max köszönő viszony, így azt se tudom hol van, jó így 1év után kiderül. Valami Tibor napot ünnepelnek.

`2 válaszoló

Én haza menekültem, 150km re lakik tőlem, én biztos nem autózok 300km-t egy szakításért., pláne nem a vírusban.

Amúgy meg láthatod, hogy bántalmazó kapcsolat, ezért is tartok tőle ennyire, mert próbálom örjöngés meg hibáztatások nélkül megúszni.

De abban igazad van az úgy sokkal korrektebb, de most többszörösen halott ügy a mászkálás.

2020. ápr. 18. 19:43
 5/8 Hellmano ***** válasza:
Megmondod neki telóba akkor, mert most így tudod, hogy szállj magadba öcsém azt toszogasd a kezedet ezekután, mert én léptem. Azt lerakod a telót és soha többet nem reagálsz semmilyen megkeresésére, hogy visszatudjon vágni. Tiltod a számát, tiltod a közösségi oldalakról, hogy még véletlen se tudjon visszavágni. Hidd el megfogja enni a méreg, ha rácsapod a telót és nem tud visszavágni neked. Úgy fogja érezni, hogy meg kell alázzon, de te nem adsz neki esélyt erre és egyre idegesebb lesz majd miatta :D Jól fellehet húzni egy ilyen típusú bántalmazó embert egy ilyen húzással, mert nem tud visszavágni nem lesz esélye rá egy ilyen embert felemészt az ideg a fenn leírtak miatt. A szöveg ne konkrétan ez legyen, amit írtam az csak példa, de valami hasonló pikáns cucc egy telefon lerakással hirtelen, amire már semmilyen esélye nem lesz, hogy válaszoljon. Még a teló hívás előtt tiltsd le mindenhonnan, mert üzenetet fog küldeni és alázni akar majd és ha látja célba ért és elolvasod, akkor ő érzi magát győztesnek mégha nem is válaszoltál neki stb. Könnyen ki lehet egy ilyen bántalmazó embert készíteni ezekkel a trükkökkel hidd el.
2020. ápr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jó fej vagy Te Hellmano!☺️

Azért van egy nagy előnyöm, nincs semmim, nincs fb. viber, massanger, meg se insta, semmi egy csóri emailem van, meg a teló számom. Itt is csak ma estig vagyok. Több kérdésem volt, megkaptam a válaszokat, itt se időzök mert sajnos hajlamos vagyok itt ragadni, és mindenkinek mindent írni, csak ezzel a szakítással ne kelljen foglalkozni.

Holnap ha meglépem, és köszönöm a bíztatásodat! Neki kell állnom feldolgozni, ehhez teljes fegyelem kell, hogy elfogadjam a segítséget Attól Aki valóban segít majd talpra állni.

Köszönöm mindenkinek Aki írt! Vagy ír még!

Mentek a kezek.

2020. ápr. 18. 20:30
 7/8 Hellmano ***** válasza:
Persze, hogy az vagyok :D Akkor, majd old meg frankón, hogy te gyere ki a helyzetből jól.
2020. ápr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7 Köszönöm még egyszer!!!

👋🤗🙂

2020. ápr. 18. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!