Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért könnyebb egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért könnyebb egy nőnek társat találnia, ismerkedni vagy esetleg kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Rengeteg helyen ezt olvasom, hogy egy nőnek sokkal könnyebb a párkeresés. De mégis miért? Sosem hallottam egyik nő ismerősömtől sem, hogy mennyi ,,jelölt" van és nem tud választani, mert ilyen a való életben nincs :D Kiváncsi lennék kinek mi a véleménye erről, meg szeretném megtudni, hogy egyesek mi alapján gondolják ezt. Arról több oldalt olvasni, hogy egy nőnek könnyebb, milyen rossz a férfiaknak. Szóval kérlek magyarázzátok el nekem mivel könnyebb egy nőnek mint egy férfinak?

2020. ápr. 18. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Egy, a nők körében nem annyira népszerű, átlagos férfinek sokkal kevesebb, valódi választása van. A valódi választás alatt azt értem, "hogy kivel randizzak ma? Lukréciával, Ursulával vagy Rozikával? á majd kisakkozom." Ilyen egy átlag férfinél nincs, sokat kell pedálozni, udvarolni hogy egy átlagos, normális.nővel sikerüljön valami randi, vagy intimebb dolog. Sok idő is eltelik közben.

Egy csinos,normális átlagos nőre viszont többen is hajtanak egy időben és ő kiválasztja azt, aki neki a legjobban tetszik. Ezek a nők válogathatnak a leendő partnerek közül, persze az már más kérdés, hogy néha átesnek a ló túloldalára.

a sérült, lelkibeteg, elhízott, szenvedélybeteg férfiakra és nőkre ez a véleményem nem vonatkozik. Kizárólag az átlagos, ápolt, jólöltözött emberekre, akik nem bombanők és nem álompasikák:)

2020. ápr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel magad férfiként tinderre, majd nőként, és megtudod.
2020. ápr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Bocsanat, ha egy heteroszexualis no tarsat talal, ott egy ferfi is tarsat talal, nem?
2020. ápr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

A nők kialakítottak egy narratívát, amiben bármi történik, minden rosszért a férfi a hibás, és minden jó a nőnek köszönhető.

Társkeresésnél

- ha olyan pasas nyit a nő felé, aki nem szimpatikus neki, akkor "hülye pasas, nem látja, hogy nem akarok ismerkedni/nem itt szokás ismerkedni!"

- ha a nő epekedik egy férfi után, ám az észre sem veszi, akkor "hülye pasas, nem látja, hogy jelzek neki?"

- ha a nőnek az a pasas csapja a szelet, aki tetszik is neki, akkor "hülye pasast az ujjaim köré csavartam".


Csináljon bármit, az ő kis valóságában csak jól jöhet ki belőle. Férfiként meg ha nem te vagy a nőnek is nagyon szimpatikus, bátran kezdeményező pasas, akkor csak hülye lehetsz.

2020. ápr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A női csábereje, a gondolkodása, a taktikássága mind segít neki ebben.
2020. ápr. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Igazából van kb egyetlen féle nő, akit a férfiak nagy része szeretne: az alacsony, babaarcú, kedves, aranyos, cuki, tündéri, mosolygós, butácska, bizonytalan, gyámolítani való nő. Az ilyeneknek pusztán csak létezni is elég, hogy nyomuljanak rájuk a férfiak, amerre csak járnak, tényleg csak választaniuk kell. De azért a nők nagy része nem ilyen.

Aki ettől eltér akár csak egyetlen tulajdonságban, annak jelentősen beszűkülnek a lehetőségei. Ha a nő kezdeményez egy férfinál, akkor le van koptatva vagy be van tudva jófej havernak, mert bántja a férfiasságukban, hogy nem ők kezdeményeztek (még akkor is, ha amúgy nem is mernének). Ha magas, akkor a magas srácok nagy része is élből lekoptatja, mert nekik is az alacsony nők tetszenek. Ha nem cukcsimukcsi vigyorgó tündérbogár, akkor bunkó paraszt, mert csak a végletek léteznek. Ha értelmes és határozott véleménye van dolgokról, akkor okoskodó és férfias. Ha magabiztos, ki tudja nyitni egyedül a befőttesüveget és nem kap hisztirohamot egy szúnyogtól, akkor biztos odáig van magáért és femináci.

A tökéletes nőknek ugyanúgy "alanyi jogon" jár a pár, mint a tökéletes férfiaknak. Aki viszont nem ebbe a szűk halmazba tartozik, annak nemtől függetlenül nehezedik a dolga.

2020. ápr. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem tudom, kedves előző, nem értem amit írsz. ráadásul szerintem ez nem is így van.

tegnap ültem egy pár órát a kocsimban egy bevásárlóközpont parkolójában, persze nézegettem a csajokat. az ott felvonuló nők legalább 70-80%-a bejött nekem, persze külsőleg. egy átlag férfinek nem olyan igényei vannak amit te írsz, max az ilyen 10-en 20-on éves korosztálynak, de azok még csak fiúk, nem férfiak:)

2020. ápr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 és szerinted ennek nincs köze ahhoz, hogy a nők "idomultak" az elvárásokhoz? Nő vagyok, ha kimegyek az utcára, én sem nagyon látok már magamhoz hasonló bányarémet, mind szép. Mindegy, hogy huszonéves vagy negyvenes nőről van szó. Jó haj, előnyös smink (nem vakolat!), sminktetoválások, köröm, klassz ruhák... Gyerekkoromban nem így néztek ki a nők. Sem a fiatalok, sem a picit idősebbek. De felismerték, hogy ez kell, és akinek módjában áll, az ezt is hozza.
2020. ápr. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"a nők "idomultak" az elvárásokhoz"

Senki sem tiltja, hogy trampli legyél...

2020. ápr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9 átment a lényeg... 😏

#7 arról írt, hogy a nők nagy része bejövős, úgyhogy nincsenek is akkora igények. Pedig pont azért bejövősek, mert ma már így néznek ki, ALAP lett az, ami régen egyáltalán nem volt.

2020. ápr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!