Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik velem így,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik velem így, ha igazából nem voltam az ideálja és nem akart tőlem semmit? 26F

Figyelt kérdés

Munkahelyen hónapokkal ezelőtt összeismerkedtem egy velem egykorú lánnyal, látszólag szimpatikusak voltunk egymásnak, sok időt töltöttünk együtt. Aztán ahogy megismertük egymást jobban, egyre többet kezdett beszélni arról, hogy neki milyen a férfi ideálja. Gyakorlatilag szöges ellentéte annak, mint amilyen én vagyok. Világos bőröm van, világoskék szemem, rövid szőkés barna hajam, szóval egy skandináv típusú átlagos férfit képzeljetek el rólam. Ő viszont folyamatosan arról beszélt nekem egy idő után, hogy a mediterrán típusú férfiakért odavan, sötétebb bőrtónus, sötétszínű hosszabb haj, barna vagy fekete szemek. Szóval teljesen az ellentéte annak, mint ami én vagyok.

Belső tulajdonságra is ugyanezeket képzeljétek el. Én inkább csendes vagyok, ő a harsány pasikat szereti. Én szeretek kreatív tevékenységeket folytatni, ő az utazós, nyaralós, koncertezős srácokat szereti meg ilyenek.

Vettem a lapot, hogy itt akkor talán nemigen van jogom a továbbiakba labdába rúgni. Viszont mivel nem tartom magam másokat lekezelőnek, úgy voltam vele, hogy a jó kapcsolatot továbbra is fent szeretném tartani vele, mert amúgy szeretünk együtt dolgozni, meg munka után beülni valahová egy kávéra röhögni az életről. Szóval nem lettem ezek után $eggfej vele, habár a lelkem mélyén kicsit piszkált, hogy nem jöttem be neki.

Viszont ahová járok az egyetemen, már régebb óta ismertem azt a lányt, lelövöm a poént, szóval akivel időközben összejöttem. Három hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretem, tőle jobb nő talán nem is létezik, annyira egymáshoz passzolunk. Szeretem, imádom minden szempontból.

Ámde a munkahelyemen a lányhoz eljutottak az infók, hogy én már párkapcsolatban vagyok és azóta teljesen megváltozott. Bunkózik, beszólogat, kerüli a társaságomat, pihenőben leültem szembe vele, aztán inkább kidobta a kajáját és visszament dolgozni meg ilyenek.

Nagyon zavar hogy így viselkedik, miközben én normális voltam vele mindig. Meghogy nem vagyok benne abba a halmazban, amit ő minimális elvárásnak tart belső és külső tulajdonságok terén, mégis ilyen modort tanusít velem szembe.

Nem szeretnék vele rosszba lenni, mert nem egy buta lány, csak ezek a dolgai hát nem tudom..


2020. ápr. 18. 22:44
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
77%
Sértett ego, semmivel sem több.
2020. ápr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Na és akkor a nők váltig állítják hogy "a férfiak azok akik nem tudják kezelni az elutasítást". A kis egómanók.
2020. ápr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tarraléknak jó voltál. Szerintem nem érdemes vele tisztázni, csak azt hinné érdekel, ha nem foglalkozol vele jobban jársz.
2020. ápr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De jó, hogy el tudom kerülni az ilyen bugyuta, egoista nőket. 12 egy tucat belőlük is. Sértett egó van itt jelen. Ez a tipikus nem kellesz, de másé se legyél mentalitás.
2020. ápr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Te valóban nem érdekled Őt, de jó volt számára az, hogy mégis fontos vagy neki, tehát ez valóban csak ego szempontjaból fáj neki, amikor téged át, valójában a sértettségét érzi csupán, nem vágyat feléd
2020. ápr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

“mert nem egy buta lány...”


Szerintem ezt gondold át újra:D

2020. ápr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!