Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért kizárólag a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért kizárólag a kinézet alapján tartanak "megérősnek" egy nőt? Azzal egyetértek, hogy fontos a külső, de?

Figyelt kérdés

Szóval gyakran hallom/olvasom, hogy az a nő megérős, ami ilyen meg olyan fullos és rá szívesen költenének sokat meg neki elnéznék ezt vagy azt, vagy érte otthagynák a párjukat...


Én értem, hogy fontos a külső, nekem is az, de egy helyes pofi sem lenne elég arra, hogy valakinek pitizzek. Persze, szükséges a vonzalomhoz, hogy valaki jól nézzen ki, de számomra ez önmagában nem akkora érték, hogy bármit megtegyek érte, alkalomadtán s***et csináljak a számból is. Nem értem, hogy miért lenne ettől "minőségi" egy nő önmagában... Hogyhogy ennyire egydimenziósan döntik el emberek, hogy ki az atyaisten?

Nekem gyakran a kisugárzás, az okos gondolatok és a jó társaság sokkal erősebb érv... De például ezek a dolgok sem elég erősek ahhoz, hogy otthagyjam a párom. Nem értem a koncepciót, hogy egy "fullos" nőnek miért engednek meg egyesek mindent, hogyha egyébként ezerszer jobb emberekbe is fektethetnének, akik még az egyéb dolgok mellett dögösek is és nagy különbség nincs is a külsőben.


2020. ápr. 18. 22:56
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Az meg egy dolog, hogy a végzettsége meg a vagyona nem számít valakinek, de hogy az emberi dolgok sem... Hogy jóformán olyan embereknek akarják elnyerni a tetszésüket, akik elől normális ember menekülne.
2020. ápr. 18. 22:58
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Mert az emberek felszínesek. Volt egy felmérés YouTube-on, ugyanazért a bűntettért kellett elítélni két külön személyt, csak az egyik szép, divatos volt, a másik csúnyácska és lecsúszott. Még egyszer hangsúlyozom, ugyanaz a vád, de a szép embernek mégis kevesebb évnyi börtönt adtak volna, mint a csúnyának.
2020. ápr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
De, számít nekik a vagyona is. És nem feltételen felszínesnek mondanám ezeket az embereket, hanem önzőnek. Nekik mindig mindenből a legjobb jár, tehát jelen esetben a "fullos" nő. Hogy a megcsalt, otthagyott fél mit érez, azt lexarják. A fogyasztói kultúra úgyis arról szól, hogy elhasználd és kihasználd a másikat.
2020. ápr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ehhez hozzátartozik az, hogy egy ember az mégis hogyan szocializálódik. Nem mindenki lesz valóban felnőtt fejben is, rengeteg megalkuvó és EQ szempontjából szegény ember van.

Van még másik olyan opció is, hogy felfogás szempontjából valaki laza egy adott életszakaszban és így hozza meg a döntéseit valamiért.

2020. ápr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Pedig a jó külső egy akkora piros pont az ellettől, hogy csak az tudja aki nem előnyös külsejű.....Van pár nagyon szép és csinos barátnőm, olyan munkahelyet is negkaptak amit lehetetlen lett volna egy átlag vagy atlagalatti nőnek iskola nélkül.Na nekik ez is bejött úgy, h nincs végzettségük.A pasikról ne is beszéljünk elhalmozzak mindennel , nyaralás draga dolgok stb.Fozni, se egy normális témához hozzászólni nem tudnak de a pasik megvannak értük veszve.Ez ilyen...
2020. ápr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Így, ahogy az 5-ös írja, ha valaki jó külsővel született rengeteg előnnyel indul az életben, legyen az férfi vagy nő. Ugye az ilyen nők megkapják sokszor a jobb állásokat, de igazából fogalmuk sincs, hogy merre van előre. Annak idején lakáshitelhez kértem munkáltatói igazolást, hát vagy 4 ott dolgozó csajnak elkellett mondanom, mire egy 5. felfogta, hogy mit akarok. Férfiaknál meg az a helyzet, hogy sikere van a nőknél, tini korában sikere volt a lányoknál, ez jót tett az egójának, van önbizalma, magabiztos, jobban eltudja magát adni. Előnytelen külsővel általában fikázást kap az ember a lányoktól, a sokadik után az önbizalma a béka segge alatt lesz, eljut arra a szintre, hogy nem érdekli semmi, minek tanulni pl. Úgy is egyedül leszek világ életemben, nekem úgy sem sikerül semmi, stb. Szóval egy visszahúzódó, bizonytalan személy lesz.
2020. ápr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem igaz feltétlenül, hogy csak a jó külsejű embereknek nagy az egója. Ismerek én nem kevés ronda embert is, aki kifejezetten el van szállva magától (különösen a férfiak között akadnak ilyenek). És ők is mind "fullos" társat akarnak.
2020. ápr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Azért a nőknek is megvan az a rétege akinek semmi nem számít csak a pasi külseje.
2020. ápr. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert az ilyenek egy senkiházi palik, akik a nő mellett akarnak kitűnni hogy ők mekkora valakik.

Státusszimbólum a nő, intellektus nulla mindkét részről.

2020. ápr. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
A nők miért kizárólag a kinézet alapján tartanak "megérősnek" egy férfit? Azzal egyetértek, hogy fontos a külső, de?
2020. ápr. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!