Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Női szemmel egy futár férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szemmel egy futár férfi lehet randira alkalmas?

Figyelt kérdés
A válság miatt megszűnt megrendelések miatt egyéni vállalkozó grafikus futárnak állt mert abban sok munka van most.

2020. ápr. 18. 23:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki csak a másik munkája alapján dönt, az már régen rossz. "Randira alkalmas"...
2020. ápr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Katoonene ***** válasza:
Egy alapvetően művészi, elméleti ember képes egy teljesen más típusú munkát végezni, tehát dolgos ember. Az.
2020. ápr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Volt féléve a Love island az rtlen, abban volt egy biciklis futás csávó meg volt taxis csávó is. És akkor olvastam egy nagyon jó kommemtet erről. Tudni kell, h ott a lányok elég nagy elvarasokkal érkeztek. Pl. Havi 3 nyaralás, 2 kocsi, a nő termetesen nem akar majd dolgozni, magansuli a gyerekeknek majd.

Szóval volt egy komment, h igazából ott 1 pasi sem fog labdába rúgni, mert kevés pénzt keresnek a lányok igényeihez képest és még a foglalkozásokkal sem lehet menőzni (hiszen még véletlenül se volt ott ott egy mérnök/orvos vagy ilyesmi)


Amúgy lehet, h lesz olyan lány akinek ez így jó lesz, de a lány felé ne támasz nagy elvarasokat...

2020. ápr. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Amikor befejeztem a sulit nem találtam egyből munkát és pizza futárkodtam ahogyan egyetem alatt is. Ekkor összejöttem egy csajjal, de a szülei ellenezték mert én csak egy "diplomás pizza futár" vagyok... ki is hajított. 4 hónappal később üzemmérnökként dolgoztam 40 beosztottal!
2020. ápr. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Általánosságban nem mondható meg, van akinek meg fogsz felelni, de lehet olyan is, akinek nem. Ahogy én látom, te továbbra is vállalkozó vagy, nem sajnáltatod magad a külső körülmények miatt, hanem gyorsan és rugalmasan tudtál alkalmazkodni.
2020. ápr. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a Gls futár srác nagyon jól néz ki. Szóval lehet randira alkalmas.
2020. ápr. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6: pont ezt akartam írni, itt is olyan gls futár van, hogy bármikor jöhetne 😂 (már ha nem lennék házas)
2020. ápr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Igazanbunko válasza:

Gls futár vagyok... Igen csak alkalmas vagyok a lányok szemében ;)

Nem mellesleg jól is keresek... Nagyon.

2020. ápr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na tessék :D Kezdem azt gondolni, hogy a gls direkt jó pasikat vesz csak fel :D (na jó, nem, ide is jár néha egy olyan, aki nagyon off, de aki általában jön, az 10/10-es)
2020. ápr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Igazanbunko válasza:
Az ilyen beugrósokat el kell engedni... Néha az állandó futárodnak is kijár a szabi :D ha meg visszatért, akkor meg kell kínálni egy finom kvval, vagy teával :P
2020. ápr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!