Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátomat megakartam látogatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomat megakartam látogatni a munkahelyén, nem akart beszélni velem és lelépett a munkaterületről, elment haza, mi baja lehetett? Ez normális, hogy elmegy?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 19. 01:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez egyáltalán nem normális.
2020. ápr. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Miért a munkahelyén látogatod? Az a munkahely, oda dolgozni megy. Ne ott keresd privát dolgokkal mert kellemetlen.
2020. ápr. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Veszekedni mentél?
2020. ápr. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Minek zrgatod a munkahelyén? Pláne hogy kijárási korlátozás van és nem láttam a kivételek közt az "átugrok a pasikámhoz, mert nem bírok megülni a pitsámon" részt.

Ha tapadsz és zaklatod, nem csoda, hogy menekül előled. Szerencsétlen csávó.

2020. ápr. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Munkahelyen nem latogatjuk meg egyeztetes nelkul...
2020. ápr. 19. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Ciki volt a megjelenésed. Lehet, hogy a munkahelyen van valakije?
2020. ápr. 19. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor örülök igazán, hogy kamionozok :D Velem ilyen tuti nem történik :D
2020. ápr. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%

Gyanús, hogy nem akarta, hogy munkatársai meglássanak.

Nem mondta el senkinek, hogy van valakije és ciki lenne ha meglátnak, vagy kavar az egyik kollégával.

2020. ápr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Két dolog merült fel bennem:

1. Rohadtul gáz, hogy odamész a munkahelyére cukkerkodni. Ilyet normális, felnőtt ember nem csinál, a munkahelyen dolgozni szokás. Rém ciki, a főnökök se örülnek neki, nagyon kellemetlen helyzetbe hozhattad. Tessék felnőttként viselkedni.

2. Mindennek ellenére gyanús, ha szó szerint elmenekült előled. Legtöbben ezt úgy oldanák meg, hogy odamennek, köszönnek, elmondják, hogy bocs, de most nem alkalmas, aztán max meló után megmondja, hogy ilyet ne csinálj, mert ez kínos. Az, hogy így elhúzott gyorsan, arra utal, hogy vagy nem te vagy az egyetlen nője, vagy valamiért nem akar veled mutatkozni a kollégái előtt. Mindkettő elég cink szerintem...

32N

2020. ápr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem akarta hogy kiderüljön a kollégák számára, hogy 90kg-s csaja van.

Gondolom döngő léptekkel érkeztél oda...

2020. ápr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!