Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz lenne a "hálás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz lenne a "hálás anyuka" esete?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy van a keresztfiam.

Rendszeresen hordtam el ide meg oda és amikor hazavittem, akkor az anyukája eléggé úgy állt hozzám, hogy esküszöm egy szavamba került volna és már...

Aztán nem is ez a lényeg, hanem mostanában meséltem erről haveroknak, aztán kb kiröhögtek, hogy ez tök alap.

Balek, nem törődöm férj+ boldog gyerek, akit egy idegen dobott fel+csinos anyuka=irgalmatlan nagy kefélés az előszobában, konyhában, spajzban, míg a gyerek Xboxozik, a férj meg dolgozik.

Vélemény?


2020. ápr. 19. 09:32
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Álmodozz csak...
2020. ápr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Ja, persze, a filmekben. :) A valóságban a gyerek ki nem állhatja az "idegent", max jól lehúzza pénzzel.

A felhőtlen kefélésről meg annyit, hogy amíg kicsi, vagy éhes, vahy taknyos, vagy hány, vagy visít, vagy ugrál nonstop. Ha meg nagy, nem fogod az anyját kefélgetni az otthonukban anélkül, hohy nem vágná le, mit keresel náluk...

2020. ápr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egy 7 éves gyerekről van szó...
2020. ápr. 19. 09:41
 4/10 anonim ***** válasza:
41%

Amúgy meg romák vagytok? Mi az, hogy a keresztgyereked anyja "úgy állt hozzád"? Nálatok simán levarrható egy rokon/családtag (ha van vérrokonság, ha nincs, a kereszthyereked anyja abban a pillanatban rokonod lett, hogy aláírtad a keresztlevelet).

A fene a gusztusotokat!

2020. ápr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk azok és én nem is akarok tőle semmit.
2020. ápr. 19. 09:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Előfordulhat...
2020. ápr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Koronavírus agyalás!

Mit morfondírozol ilyeneken, ahelyett, hogy megbecsülnéd magad keresztapaként.

Van nagyon sok szép keresztyén mese, történet, vagy gyermek biblia inkább abból felolvashatnál a gyerkőcnek, és megbeszélhetnétek. Tudod Te mi a kersztapa dolga?

Nem a paráználkodás elmondanám, ezt lássa Tőled a gyermek? Tudod Te a kesztség alkalmával mire tettél fogadalmat a gyermekre nézve?

Azt teljesítsd!

Pál levele az Efezusiakhoz 6,1-4ig:


"Gyermekek! Engedelmeskedjetek szüleiteknek az Úrban, mert ez a helyes.„Tiszteld apádat és anyádat”: ez az első parancsolat, amelyhez ígéret fűződik,mégpedig ez: „hogy jó dolgod legyen, és hosszú életű légy a földön”. Ti apák pedig ne ingereljétek gyermekeiteket, hanem neveljétek az Úr tanítása szerint fegyelemmel és intéssel."


És ugyanez igaz a Keresztapaságra!!!

2020. ápr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy hàlából akarna veled kefélni, ha tényleg akarna. Egyszerűen elhanyagolja a férje a leírásod alapján, téged meg vonzónak talál. Bár az sincs kizárva, hogy te látsz többet bele, mint ami valójában van. Inkább megszaladt a fantáziád.

És nincs olyan, hogy alap bàrmi is. A haverjaid hülyék.

Azt meg nem hiszem el, hogy nem akarnál tőle semmit. Dehogynem. Különben nem született volna meg a kérdésed, tehát nem is lennél véleményekre kíváncsi. Ne áltasd magad és az ittenieket sem.

2020. ápr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak kedves volt, hogy hitted ide-oda.

Vagy direkt csinálta, hogy a (soha nem bekövetkező) szex reményében továbbra is cipeld a gyereket.

2020. ápr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
28%

Nem tudom a kérdezőnél mi a szituáció, de tetszik vagy sem, valóban létezik ilyen.

Én annak idején 8 évig karatéztam a legjobb barátommal és az edzőnek állandóan nyalták a seggét a nők, köztük a barátom anyukája is.

Aztán volt is botrány, hogy kezelgeti őket.

Másrészt ez teljesen tipikus.

A buszsofőr mellett is tuti áll mindig egy tinilány, az oktatót is mindig szopja valaki.

2020. ápr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!