Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindent megeszik ami itthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent megeszik ami itthon van, Önző mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal egy ev egyuttlet uan osszekoltoztunk. Ket honapja elunk egyutt, semmi problemam nincs vele, jol megvagyunk minden teren, egy valamit kiveve. Sajnos olyan tipus, aki addig eszik ameddig van valami a hutoben. Sosem tudok elmenni bevasarolni egyszer sokat, mert masnapra nem marad semmi... minden nap vasarolni kell jarni, nemszamit mennyi mindent veszunk, ha sokat ha keveset masnap nem marad, mert nem bir leallni. Es ez nagyon idegesit :( sokat szoktam fozni, minden nap, de miutan megeszi (a foztom 90%-at, 10% az enyem) utana is keresi hogy meg mit lehetne megenni... altalaban felesben szoktunk fizetni, de ha egyedul lennek megoldanam sokkal olcsobban is, mivel en a kajak 50%at egyaltalan nem eszem meg. Nagyon szeretem ot, tudom h mindenkinek vannak hibai de ez elviselhetetlen hogy nem lehet semmit tartani a hutoben. Mikor nem laktunk egyutt ereztem hogy ebbol lesznek gondok, mert mikor nalam voltunk ott is, bevasaroltam magamnak 1 hetre, de ha o atjott 2 nap alatt elfogyott minden. Raadasul van, hogy pl elovesz harom zacsko csipszet (ami a kedvencem) elkezd enni, ugy hogy meg sem kinal, es ha kerek tok izen nez. Es megeszi az osszes zacskot. Imadom ot de ez nagyon zavar :(
2020. ápr. 19. 13:30
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
96%

ha előtte is láttad, hogy ilyen, mit vártál?

próbáltál beszélni vele erről?

Nem tudom, mit mondjak erre, nekem rokon csinálta, akinél nem varázsolt el a szerelem, így néha csak úgy vágtam oda neki

2020. ápr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
98%

Kis turogomboc, egyemmeg 😍

Amugy az a parasztsag, hogy nem kinal meg, meg nem vesz teged szamitasba.

Hat...beszelj vele, de azert ez kicsit gaz. Az egeszsegere is figyelhetne ...

2020. ápr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:
Ma is pl. Vettunk 3 zacsko csipszet, elkezdte enni es a masodik zacsinal mondtam neki h a harmadikat adja oda mert ehes voltam. O a kez zacsit 5p alatt megette, en az egy zacdko felet 5percig ettem, majd miutan az ove elfogyott szo nelkul elvette az enyemet is es megette ugy h ott volt mellettem.. baromi onzo
2020. ápr. 19. 13:33
 4/64 A kérdező kommentje:
Amugy ez igy leirva tok viccesnek tunik ahogy visszaolvastam 😂😂 es szoktam is rajta nevetni de neha az oruletbe kerget ezzel
2020. ápr. 19. 13:33
 5/64 anonim ***** válasza:
97%

Az önzőség nem gyógyítható.

Vicces válasz:külön hütő lakattal.

Komoly válasz:lelépsz.

2020. ápr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell annyi kaját otthon tartani. Főleg nem ilyen szemetet. Egyikőtök sem gondolkodik amikor leemeli a polcról a 3 zacskó chipset? Főleg te, miután tudod hogy mindent felzabál, minek veszed meg?
2020. ápr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
70%

Ez mar beteges pl. Mi heti egy zacsko chipset eszunk ketten, iszonyat egeszsegtelen. Meg amugy draga, qva anyjukat, mikor gyerek voltam olcsok voltak...😠

De ja, a hapek onzo es tarsai.

2020. ápr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
5%

Nem sajnállak, te fogtad ezt a bélpoklost.


Mellesleg a lényeg, KI FIZETI A KAJÁT? Ha ő, akkor maradj csöndben, és irány a konyha!

2020. ápr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
20%
Még a zacskót is megeszi? :O
2020. ápr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:
Hahah utolso jot nevettem 😂 felesbe fizetunk amugy
2020. ápr. 19. 13:44
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!