Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a párom anyjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a párom anyjával és élettárásával?

Figyelt kérdés
Akármikor megyünk hozzájuk hétvégén állandóan itatják. Tudja párom, hogy mennyire zavar ha iszik, de ö azt mondja így tud feloldódni. Mesélte régen, hogy majdnem alkoholista lett és azóta nagyon féltem, szerintem ezt az anyja nem tudja. Már semmi kedvem többet menni hozzájuk, most is meglettünk hívva szülinapra,de tervezem, hogy nem megyek, nem akarom nézni ahogy itatják. Így is múltkor a páromon, kijött valami allergiás reakció pont amikor rövid italt ittak, piros lett az egész mellkasa az arca a karja, a kézfején is.. nagy valószínűséggel az italtól lett valami.. erre az anyja mit csinál?? Hozza még neki az italt.... normális az ilyen?? Erre már az élettársa is mondta, hogy hagyja abba az itatását, de nem érdekelte.. meg nem tud nemet mondani az alkoholra a párom. Annyira dühítő ez az egész.

2020. ápr. 20. 08:31
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
23 F. 24 L
2020. ápr. 20. 08:32
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hagyod ott a családot a pároddal együtt. Ez csak rosszabb lesz.
2020. ápr. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

A párod ellent nem állása a gond, nem a rokonok. Aki italt használ arra, hogy feloldódjon, az bizony minden problémáját alkoholban fogja oldani. Amikor már a rokonsága, aki mostanában itatja, nem él már, nos, akkor is nyúlhat majd a tintához.


Evvel az emberrel akarsz együtt élni a továbbiakban? Válaszod indokold.

2020. ápr. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Napi szinten issza a sört, arra azt mondja nem alkohol. De azt igére ha összeköltöztünk leteszi..vagy legalábbis visszafogja magát alkoholista családban nőttem fel. Tudja mennyire zavar. Összeköltöztünk és eltelt egy hónap.. semmi változás.
2020. ápr. 20. 08:36
 5/21 A kérdező kommentje:
De az anyjának is lehetne annyi esze, hogy nem mindig inni kell ha elmegyünk hozzájuk.... nagyon felelőtlen egy nőszemély.
2020. ápr. 20. 08:38
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ja, a sör nem alkohol? Hm.


Alkoholista családban nőttél föl? Nézz utána a transzgenerációs mintaátadásnak. Ha már a szüleidet nem sikerült "megmenteni" majd a párodat akarod, ugye... Tényleg ezt a sorsod szánod magadnak?

2020. ápr. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

"alkoholista családban nőttem fel"


Akkor végképp nem kéne ilyen naivnak lenned!

2020. ápr. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Én többször is mondtam neki, hogy nem fogok csöbörből vödörbe jutni, ha nem hagyja abba az ivást. Nagyon szeretem, de ha ez így fog folytatódni én nem fogom tudni elviselni.
2020. ápr. 20. 08:46
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A "nagyon szeretem" az szükséges, de nem elégséges alapja egy kapcsolatnak.
2020. ápr. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%
Tényleg egy piás nőt akarsz magad mellé a családjával együtt?
2020. ápr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!