Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért írt rám szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írt rám szerintetek?

Figyelt kérdés

25 éves srác vagyok, a volt barátnőm 24. Neki és nekem első kapcsolatunk volt, én 15 ő 14 éves volt mikor összejöttünk, pontosan majdnem 10 éve. Három évig voltunk együtt, majd szakított velem mert már nem érezte azt mint az elején, kvázi

nem szeretett. Utánna még pár hétig beszéltem az öccsével, mert jó viszonyba voltam az egész családjával, tőle tudtam meg, hogy hetekig zokogott, hogy vége, még korházba is került 1-2 napra ha jól emlékszem annyira rosszul volt. Tudni kell, hogy én nagyon sokat adtam neki a kapcsolatban, érzelmileg nagyon ingatag személyiség volt, mindig csúnyának látta magát meg értéktelennek, volt, hogy bántotta magát, illetve ilyen kis "nyaralásokat, kirándulásokat" is én fizettem mindig a diákmunkáim által. Világ életembe kedves voltam vele, mindent megadtam amit tizenévesen meglehet egy párkapcsolatban sőt úgy gondolom még azon felül is bőven, főleg az érzelmi támogatásra gondolok. Nagyjából 7 éve lett vége, és most írt rám azóta először tegnap este, hogy hogyan vagyok, és, hogy nem szeretnék vele meginni egy kávét ha vége a karanténnak. Soha nem keresett eddig, azóta sem volt senkije tudomásom szerint ami nyilvános volt, szerintetek csak unatkozik a bezártság miatt?


2020. ápr. 20. 09:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Találkozz vele és kiderül
2020. ápr. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Engem biztos hajtana a kiváncsiság mit szeretne. Ha nem érzed a magad részéről kellemetlennek hogy újra lásd találkozz vele.
2020. ápr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én azon elgondolkodnék a helyedben, hogy pillanatnyilag az emberek nagy része nagyon labilis idegállapotban van. Aki elvesztette a munkáját, pláne. Ehhez hozzájön még az is, hogy nem tudnak mit kezdeni magukkal, mert rengeteg szabadidejük lett. Jelenleg az embereknek sokkal, de sokkal nagyobb szükségük van a törődésre, szeretetre, mint eddig bármikor ennek a generációnak. Ebből fakadóan nagyon sokan keresnek minden lehetőséget arra, hogy törődést kapjanak. Valószínűleg az exed most rengeteg időt kapott az élettől arra, hogy átgondolja az életét és hogy kire számíthatott igazán. Ebben a kiélezett helyzetben pedig elkezdett neki hiányozni az, amit tőled kapott. Nincs ebben semmi rossz, de kérdés, hogy vajon újra működhet-e? Ez csak rajtatok múlik.


Furcsa ez az egész, én hatodik hete vagyok itthon (home office) és napról napra olyan emberek írnak rám vagy hívnak fel, akiknek évek óta nem jutottam eszébe.


Hogy csak a véletlen műve-e hogy pont most keresett meg téged vagy a fentiek miatt történt, az vélhetően majd kiderül.

2020. ápr. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta, hogy babát vár, a nemzöje lelépett és meg akar kérni, hogy vállald az apaságot:-) (Na most öszintén! Honnan tudnánk mit akar???)
2020. ápr. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy volt valakije, aki jól kihasználta és hirtelen felértékelődött, amit te nyújtottál.
2020. ápr. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Lehet unatkozik, vagy ráadásil azt gondolja, hogy magányos, és mivel eddig csak veled volt kapcsolata, majd veled újra kitöltheti az életét, esetleg nosztalgiázni akar. Menj bele, akkor megtudod, egy kávé n kötelez semmire.
2020. ápr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatjuk, de szerintem nem érdemes felvenni vele a kapcsolatot újra, ha ennyire zűrös a személyisége, mert aztán megint jönnek a nagy drámák.
2020. ápr. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes hogy mostanság az embereket felkeresik az exeik.

Szerintem most ebben a helyzetben sokkal labilisak az emberek, és lehet inkább azt keresik ami már gyszer műkődőképes volt,vagy csak törödésre vágynak és jelen helyzetben nem akarnak új embereket megismerni,hanem a megszokottat akarják újra élni.

2020. ápr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy a keresztapja alkatrész értékesítő vállalkozásában dolgozok, igen tudom érdekes :D de 22 évesen kerültem ide, és utólag derült ki, hogy rokonok mikor javában dolgoztam, mert nem nagyon tartják a kapcsolatot csak az anyukájával telefonon, vagyis régen legalábbis úgy volt. És múlthéten bejött a főnök, mondta hogy a keresztlánya mennyire magányos vagy valami ilyesmit, nem nagyon tudtam figyelni, éppen vevőkkel telefonálgattam, de ez volt a lényeg, hogy úgy mondta a titkárnőnek, hogy én is halljam szerintem, így, hogy gondolkozok kezdenek összeállni a dolgok.
2020. ápr. 20. 09:49
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ló nincs, jó a szamár is.
2020. ápr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!