Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudja a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja a legtöbb férfi helyén kezelni a szexkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy nőként bár volt normális és igényes szexkapcsolatom, de nagyon nehéz ilyet találni, nem tudom kinek mi a tapasztalata. A legtöbb férfi, legalábbis én azt vettem észre, ha szexkapcsolatról van szó, akkor nuku ismerkedés és egyből menjünk fel egymáshoz. És már az elején úgy kezeli a nőt, mint egy rongyot. Ilyenekbe soha nem mentem bele, ezt le lehet szűrni. Csak érdekelne, hogy attól még, hogy valakivel nem járunk és nincs szerelem, még nem ingyen prosti. Szerintem ebben az esetben is fontos kialakítani egy bizalmi kapcsolatot, amolyan barátság extrákkal kapcsolatot.
2020. ápr. 20. 11:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Mert sokan úgy gondolnak a szexkapcsolatra, hogy hurrá, megspóroltam a prosti árát. Konkrétan spúrgcik, nulla szexkultúrával.
2020. ápr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%

Van ki meg egx sima irogatast se tud a helyén kezelni.

Azt hiszi ha válaszolsz neki, egyből szabad az út az ágyig.

2020. ápr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom, hogy miert ilyenek, de en is ezt vettem eszre egy csomón. Attol meg, hogy nem az eletem parjat keresem a szemelyeben meg szeretnem valamennyire ismerni, mielott lefekszem vele. De tenyleg azt hiszik, hogy csak azert, mert szex kapcsolat igy 3 uzenet utan atmegyek, az ajtoban leveszem a ruhamat, mar terdelek is le, aztan 45 perc mulva feloltozok es hazamegyek. Majd heti 2x ir egy uzit, hogy gyere es megismeteljuk az egeszet xd. Persze nem kell romantikus gyertyakkal varni meg rozsaszirmokkal, de azert tiszteljuk mar a masikat, mint embert, meg legyunk mar vele kedvesek.

Tobbek kozt ezert nincs is mar kedvem szexkapcsolatot keresni.

2020. ápr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Mert ez oda vezet, hogy végül barátok vagy több mint barátok lesznek. A szexkapcsolatot a szex tartja össze, nem a barátkozás vagy együtt töltött idő és tartalmas beszélgetések.
2020. ápr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem is marhaság rögtön a nálam, vagy nálad résszel kezdeni.


Viszont sok nő szeret cicázni a férfivel, megy a persze, benne vagyok, de előbb ismerkedjünk kicsit rész, amit a végtelenbe nyújtanak. A férfiak egy része meg megunja egy idő után, hogy csak szórakoznak vele, és elkezd célirányos lenni.

2020. ápr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%

Oké, de ki teszi szét a lábát? Egyszerű a képlet. A férfiak 99.99%-a azonnal be akarja küldeni a lompost, mert ziccert érez. Tudod mekkora mák az, ha egy manus belebotlik eg szexkapcsolatot kereső nőbe? Te jóóóó ég! Az maga lottó 5-ös! Egy fullra kiélezett húspiacon, ahol 1 perc alatt bármelyik nő talál nálad szebbet, jobbat, és leakad nálad? Ááá, na azt azonnal ki kell használni, mert lehet hogy már fél óra múlva el is hajt.


Ha rászánja az időt ismerkedni, akkor lehet hogy nem fogsz neki tetszeni, vagy az megint csak idő, ami alatt a nő simán összeszed még vagy 5 pasit, és kiestél a kosárból.


Gondolj bele, egy pasinak 100-1000 levelet kell írnia ahhoz, hogy talán 1-2 válaszlevelet kapjon. Nem szexet, csak választ. Aztán ott vannak a szépfiúk, a macsók, akik naponta aratnak le 5-10 nőt. Szerinted egy átlag Béla, ha szexkapcsolatra kell, mennyit fog vesződni az ismerkedéssel? A másik oldalról meg a szuper pasik, szerinted amikor napi 3 nőt kell megdugniuk, van idejük arra, hogy majd veled jópofizzanak?


Már többször írtam a kollégámról, akinek excel táblázata van a nőkről. Heti 7 nap, és vagy 15 nő. Naponta több nőhöz jár, de már kezd belefáradni. Igazából a keresztnevüket tudja, és ennyi. A nőknek elég az, ha jól kikormolja őket, felöltöznek és kész. Mégis, minek a bizalmi kapcsolat? Sőt, a nők többsége tudja azt is, hogy nem ők az egyedüliek, de nem számít.


Visszakérdezek: a férfi farkán és a saját orgazmusodon kívül mi érdekel még az adott szerencsés lovagodban?

2020. ápr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%

#3

40-es pasiként én a nőknél tapasztaltam ilyet. Mondjuk támogattam is. Lehet csak a pénz kellett annyira és kész. Vágytam volna rá hogy egy kicsit jobban ismerjem. Lehet velem van a gond.

2020. ápr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Lazy Lover ***** válasza:
26%
Mert csak sex más semmi kapcsolatnak még is miről kéne szólnia???
2020. ápr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%

He? Szóval, ha a nők arra gerjednek, hogy úgy kezelik őket, mint a kérdésedben, akkor szerinted az a kérdés, hogy a férfiak miért nem tudják helyén kezelni a szexkapcsolatokat? Miért, a nők helyén tudják, amikor az esetek többségében az a vége, hogy szerelmesek lesznek, hisztiznek és hasonlók?


Ne haragudj, de ha valakik választanak valamit, akkor magukon gondolkozzanak el és ne a másik nemet támadják.

2020. ápr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%

Egyébként csak úgy megkérdezem... Te ugye nem szexkapcsolatra vágy, hanem tartós kapcsolatra? Vagy hol a határ a kettő között? Ismerkedjünk, érezzünk egymás felé, de csak keféljünk, a mindennapos életem sokkal fontosabb és szórakoztatóbb, oda már nem kellesz! Azaz, mindenből csak a legjobb részeket követelem magamnak.


Ha lenne gyereked, akkor azt béranya hordja ki, majd bébiszitter nevelje, magántanár tanítsa. Viszont a mamához elviszed látogatóba arra a fél órára, majd leadod a bébicsősznek. Aztán jöhet a szex a fullos pasiddal, utána egy pohár bor, és ő is mehet.


:D Hááát, lenne eszed hozzá! Ja, igen, ha a pasi meg érezne irántad valamit, akkor elmenekülsz előle, mert az már károsan befolyásolná a független és szuper életed.


Értjük, értjük. Fullos szex, fullos élet, fullos szórakozás.

2020. ápr. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!