Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy kapcsolatban soknak szamit?

Figyelt kérdés
Fél év alatt soknak számít két vita!? Igazság szerint lehet az egyik esetben én reagáltam túl a dolgokat, elég apróságból lett nagy hajcihő. Én nem vagyok vitázós, de valamiért rosszult reagáltam le. Mindkét esetben kb egy félnapos napos nemigen beszélős fázis volt. Eközben nem volt semmi vita csak úgy mindenki elvolt. Aztán a végén megbeszéltük és jót nevettünk. Vannak közös céljaink, meg tényleg ölelget érdeklődik felőlem a másik fél, és figyel rám. A jövőben megfogadtam magamnak is, hogy ahogy normál esetben gondolkodok úgy fogok tenni akkor is , ha valami esetleg nem tetszene vagy valami bánt. Nektek milyen volt a kapcsolat eleje? Voltak ilyesmik? Másfelől mit gondoltok egy kapcsolatot mi tesz hosszútávon stabillá?
2020. ápr. 20. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat, az elso fel evben mar egy ilyen nem szolok hozzad eleg durva. Meg amugy is. De kinek mi.
2020. ápr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Elso felevben nekem sem volt soha vitam senkivel, de egyebkent nem szamit szerintem soknak, bar nalunk ot ev utan is maximum egy evben egyszer fordul elo olyan vita, hogy utana mondjuk egy orat nem szolok a masikhoz. (Tobb nem is nagyon lenne kivitelezheto, mivel egyutt elunk, az ajtocsapkodos akkor most elmegyek itthonrol egy fel napra meg nem a mi stilusunk :D)

Szerintem ha tanulsz a dologbol es plane a vitakezeleseden probalsz javitani, akkor egyelore nem veszes.

2020. ápr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazsag szerint a parom es a csaladja is szeret, meg aki ismer tudja nem vagyok hirtelen haragu. Bant a dolog, lehet tul agyalom, csak azert sokszor eszembe jut, hogy minden okes es nem lett volna semmi szukseg ra. Ugyanugy erzem a masik feltol kozeledest meg mindent.
2020. ápr. 20. 14:52
 4/8 A kérdező kommentje:
Tényleg szeretem a parom, vele akarnek tervezni is, tisztelem es figyelek ra csak hat megis fortyogtam parszor
2020. ápr. 20. 14:53
 5/8 A kérdező kommentje:
Amugy meg tenyleg nincs semmi vita meg ilyen apro sem
2020. ápr. 20. 14:56
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Egy kapcsolat - lehet bármennyire jó és tökéletes - nem létezik nézetkülönbségek nélkül. Ezeket nyugodt hangnemben, a szót a másik fojtani akarása nélkül kell, kulturált emberek módjára megbeszélni. Évtizedek óta vagyok nős. Vannak véleménykülönbségek. A mosolyszünet csak addig tart, amíg a másiknak nincs mondanivalója. Nem azt nézzük, hogy a múltkor én szólaltam meg előbb, akkor most megvárom, hogy te szólalj meg elsőnek.

Így működik. Ha valaki azt mondja, hogy náluk nincs civakodás, akkor az egyikük a bólintójános, a másik meg az uralkodó.

Ffi.

2020. ápr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
...a szót a másikba fojtani akarása nélkül...
2020. ápr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Min vesztetek össze? EBben is vannak fokozatok.
2020. ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!