Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami gond lehet vele ha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami gond lehet vele ha még szűz, nem volt barátja?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel lassan fél éve beszélgetek, sajnos csak interneten keresztül mert külföldön él.

Körbelül egy hónappal ezelőttre szerveztünk volna egy találkozót még régebben, de a járvány miatt ugye ezt eltoljuk.

Azt tudom, hogy biztos nem vág át a kilétével mert naponta küld képeket, hangüzeneteket, meg egyszer videochateltünk is egy rövid ideig.

Nagyon aranyos, vicces, segítőkész.

A képek alapján csinos is, nincs elhízva, közepes méretű mellei lehetnek, szép szemei vannak.

Nem öltözködik kirívóan, sok barátja van.

Nekem nincs is semmi bajom vele, de a barátaim azt mondják hogy biztos valami nagy probléma van a lánnyal amiért még nem volt barátja 20 évesen.

Ti mit gondoltok?


21F



2020. ápr. 20. 16:24
 1/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Nekem is 20 évesen lett először barátom, mert én vártam a szerelemre.
2020. ápr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem inkább örülnöd kéne annak, hogy kaptál egy olyan lányt aki nem feküdt össze előtted minden jöttmenttel. Ez érték inkább, mint hátrány. Nem mindig mások véleményével kéne foglalkozni, ez a világ nagy betegsége. Nem volt senkije, mert neki egy érték a szüzessége amit nem ad oda akárkinek. Jobban kéne értékeld :)

21/L

2020. ápr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

20 évesen? Hagyjuk már.... Azt hittem, 35, mert akkor már azt mondom, lehet valami gond.

20 évesen nekem se volt még barátom, aztán semmi baj nincs velem.

2020. ápr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ismerd meg, beszélgess vele, és ha szerinted nincs baja "számodra, neked vonzó, akkor ez számítson.
2020. ápr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
89%

Ha egy csaj nem szexel, az a saját döntéséből vagy a saját komplexusaiból fakad, ugyanis

a pasik megd-gnak bármit, ami mozog és elég kedves velük, szóval ja, ha egy csaj még szűz, az azért van, mert ő nem akart még szexelni, vagy nem talált olyat, akivel szeretne szexelni, és nem azért, mert nincsenek elég nagy mellei, vagy túl sovány/kövér :D

Hatmillió oka lehet, hogy valakinek miért nincs barátja, egyébként.

2020. ápr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

Semmiképpen sem. 20 évesen nekem sem volt barátom, leszámítva egy gimis bohóckodást, amit így utólag nem tekintek kapcsolatnak.

Most, 22 évesen lett először komoly kapcsolatom, és ebben a kapcsolatban veszítettem el a szüzességemet is. Nem mondanám, hogy "valami gond van velem", külsőleg vagy belsőleg. Egyszerűen minden ember más az ismerkedés, párkapcsolat terén, valószínűleg ő sem találkozott még ezidáig olyannal, akibe szerelmes lett volna és el tudott volna vele komoly kapcsolatot képzelni. Én is 22 éves koromig vártam rá mert előbb egyszerűen nem jött, de nagyon megérte.

2020. ápr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Ja egyébként nagyon vicces hogy még nem is találkoztatok, de te már azt nézegeted a képein, hogy mekkora mellei lehetnek :D
2020. ápr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Eléggé egy furcsa világot élünk, hogy már 20 évesen is gáz szűznek lenni. Hogy tuti valami nagy probléma lehet az illetővel. Miért kellene mindenkinek elveszíteni 14-16 évesen a szüzességét? A barátaid véleményével egyet is értenék, ha 30 éves emberről lenne szó, na de 20 éves ember esetében miért egyenlő a szüzesség azzal, hogy valami probléma lehet nála?
2020. ápr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem múlt el 30, fölösleges ezen rugózni.
2020. ápr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 KJUsul ***** válasza:
Ha ilyenek a barátaid sürgősen szabadulj meg tőlük. Csak hátbadöfnek és átvernek az ilyen pszichopaták. Semmmi baj nincs azzal a lánnyal, aki nem akar minden gombás farkú, hiányos fogú, büdös gyökérrel összefeküdni.
2020. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!