Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasim nem igényli a szexet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem igényli a szexet. Van ilyen?

Figyelt kérdés
2 éve se vagyunk együtt még... Ő 33,én 21 vagyok. A kapcsolatunk eleje óta így van ez, kb heti egy szex van, azt is én szoktam kezdeményezni... De a szerelem és minden más működik, a hűségében abszolút nem kételkedem, szinte folyton együtt vagyunk, most meg pláne és mégsincs szex. Hiányzik hogy elkapjon és... De nincs ilyen, ha meg van akkor is csak olyan sima szex, pedig én benne lennék kreatívabb dolgokban is.

2020. ápr. 20. 22:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha tuti biztos vagy a hűségében, akkor valószínűleg ő ilyen típus. Változni ez nem fog, nem passzolnak a szexuális igényeitek.
2020. ápr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
25%
van.ritka fatö.űt fogtál ki.inkább keress férfit.
2020. ápr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
18%

Puhapöts a pasid, vannak ilyenek. De az is lehetséges még, hogy te nézel ki rosszul, csak nem veszed magad észre.

Pl. nem vagy túlsúlyos vagy ilyenek? Sok pasi nem bunkó és nem teszi szóvá, de nem tudja megkívánni a barátnőjét.

2020. ápr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túlsúlyos és adok a külsőmre és arra hogy ápolt legyek és illatos, az előző barátom az ki nem hagyott volna egyetlen alkalmat sem hogy ne használja ki arra hogy szeretkezzünk.
2020. ápr. 20. 22:36
 5/23 anonim ***** válasza:
52%
van.1 millióból 1.
2020. ápr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
49%
Van! A szexpartnerem volt ilyen. Két hetente max 1, nagy duzzogva heti 1. Nem volt rajtam kívül mással. Hát eléggé vágyölő, hogy te ráugranál napi 2x ő meg elmaszatolgat 2 hetente 1x.
2020. ápr. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
70%

Az én párom is ilyen, én többet igényelnék, de neki elég a heti 1 max néha 2, amit ő ritkán kezdeményez. A többi jól működik. Szóval van ilyen!

És mielőtt belém kötne valami felszínes tuskó! Adok magamra és sportolok is, csinos vagyok!

Én már elfogadntam, hogy neki enyi alapból az igénye, de a minősége kiváló. És inkább heti 1 jó szex, mint heti 3 4 rosz.

N27

2020. ápr. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
31%

Van, ha nem tetszel neki. Sok pasi együtt van a nővel, még úgy is hogy szexuálisan nem vonzódik hozzá. Jó, meg kényelmes, meg nincs egyedül.


Sajnos ez mindkét nem részéről bevett szokás, rengeteg férfi meg azon panaszkodik, hogy a párjuk hideg mint egy jégcsap.

2020. ápr. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%

Akik ezt írják hogy fatökű meg nem vonzódik a lányhoz meg biztos a nő hibája: ti tapasztalatból mondjátok? Csak azért kérdezem mert tökre nem ez a helyzet.

Én is bőven el voltam heti 1-2 alkalommal pedig szerettem is a barátnőmet és nagyon is vonzódtam hozzá. És az aktus is isteni volt de nekem mégis elég volt heti 1-2 mert egyszerűen nem kívántam éjjel nappal. Valaki ilyen van aki meg olyan.

2020. ápr. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
22%

Persze. Van ilyen.

1. Impotens. Valami szervi, idegi baja van. Cukorbeteg. Depressziós.

2. Csajozik.

2020. ápr. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!