Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nem nyújt szánalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem nyújt szánalmas látványt, amikor egy nő pénzeli a pasiját?

Figyelt kérdés
"Férfiak" ! Hogy tudtok eddig süllyedni?

2020. ápr. 21. 15:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%
Mi számít pénzelésnek? Számomra egy párkapcsolatban eléggé lazák ezek a korlátok.
2020. ápr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Nem, és tisztelem érte a férfit, mert el tudja fogadni. Hányszor láttam, hogy a nőnek meghaltak a szülei, így bele tudta invesztálni a vőlegényének a vállalkozásába az örökségét. Azt a kevéske 2-3 millát.

Csúnya ezt nézni, de most a férj havi 1 millió ft profitot termel mint villanyszerelő. (egyik példa)

A komoly párkapcsolat közös kassza. Most meg a nő van otthon 3 gyerekkel, és a férje jól keres, eltartja őket jó anyagi helyzetben. Majd ha felnőnek a gyerekek, a nő visszamegy gyógyszerésznek, tehát tök kulturált népségek ezek :D

2020. ápr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Mi számít pénzelésnek? Szerintem az a pasi (szándékosan nem férfit írok) akiben komplexusokat okoz az, ha a párja esetleg jóval jobban keres nála, az jóindulattal sem nevezhető férfinek.
2020. ápr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
24%
A férfiak belül ribik lettek...
2020. ápr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
35%

Mi számít annak?

Szerintem pont ugyanannyira szánalmas, mint fordítva.

2020. ápr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
39%

"Szerintem az a pasi (szándékosan nem férfit írok) akiben komplexusokat okoz az, ha a párja esetleg jóval jobban keres nála, az jóindulattal sem nevezhető férfinek."


Mucika, azért megnézném, hogy néz ki nálad egy férfi.....:D

Kukija azért még van, ugye?

2020. ápr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A férfiasság nem kinézet, hanem viselkedés. Ha neked nem tetszik, hogy a nőd többet keres, akkor fiúcska vagy.
2020. ápr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
15%
az nem az ellenkezoje viszont igen
2020. ápr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha együtt vannak vagy házasok szerintem nem szánalmas.Lehet pont most nincs munkája vagy olyan élethelyzetben van.Fordulhat a kocka bárkinél.
2020. ápr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ennyi feminácit itt! 😂😂
2020. ápr. 21. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!