Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehetne ismerkedni normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne ismerkedni normális roma származású barna bőrű lányokkal?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon bejönnének a teljesen roma lányok és azok is akik csak félig azok, csak nem nagyon lehet találni olyat aki kapcsolatra szóba jöhetne.


Attól, hogy valamiért tetszenek külsőre belsőre még vannak igényeim. Pl intelligencia, humor, normális belső.


Szóval az ilyen nagyszájú tipikus faluvégi 8 általános végzett már 20 évesen 5 gyerekes mákvirágok nem jöhetnek szóba. Tudom előítélet, de azért mindenki inkább ilyet ismer, mint kedves normális intelligens egyetemista roma lányt.


2020. ápr. 24. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Hàt falukba vannak többen romàk. Kedvesebbek is talàn mint a Pesti cigànysàg.
2020. ápr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha egyetemista roma lányt keresel akkor az egyetemen keresd:D


Amúgy bárhol találhatsz értelmes, rendes körülmények között élő roma lányt


Minden nemzetiségből vannak ilyen meg olyan emberek, nem hiszem hogy nagyon nehéz lenne, nekem is vannak roma barátnőim renden végzettséggel, munkával, családdak

2020. ápr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mérnök szakon annyi roma lány van, hogy válogatni sem tudtam belőle. Köszönöm a tanácsot, hogy erre én nem gondoltam. :D
2020. ápr. 24. 16:57
 4/5 anonim ***** válasza:
22%

Vidéki cigánysorok.

Hivatalok környékén (oda szeretnek járni ilyen-olyan kedvezményeket kiharcolni a jegyzőnél).


Bárhol, ahol épp lomtalanítás van.


Segély-koncerten.


Bárhol ahol épp osztanak valamit ami ingyen van.


Trafikok, kocsmák környékén.


Politikai demonstráción ahol fizetnek nekik a jelenlétért.


Prosztóbb gyárak környékén.


Turkálókban.

2020. ápr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Úgyse hiszed el, de Tinderen néha olyan (akár több diplomás) cigány csajokba is bele lehet futni, hogy ihaj.

Pár hónapja futottam bele egy ilyenbe: 20-as évek első fele, vékony, de hatalmas kannák, szép arc, több szakot végez párhuzamosan (képek alapján azt hittem, hogy egyszerűen mediterrán típusú, ezért húztam be).


Csak a chat során megtudott infókból megcsináltam a kötelező Facebook/Gugli háttérelemzést és ott láttam, hogy kifejezetten cigányoknak szóló ösztöndíjakat nyert. Bevallom, hogy én itt megálltam, nem kerestem többet, nem is rasszizmus miatt, hanem azért mert a család nekem sok lenne...

2020. ápr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!