Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában mindig nálam van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában mindig nálam van a barátom, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Egyetemistaként otthon élek anyukámmal, egy lakásban, ami nem olyan nagy, így nehezebb elkülönülni. Most a karantén idején az utóbbi 4 hétvégén péntektől vasárnapig nálunk van a barátom. Mi magunknak anyával nem szoktunk sokat főzni, én 52 kiló vagyok, nincs nagy étvágyam. A barátom 2x annyi mint én, így többet eszik, sokba kerül a hétvégi bevásárlás, illetve nem akarok kellemetlenséget okozni anyának, eddig nem hívhattam át senkit. Van saját lakása, eddig ott szoktunk lenni, most ő is otthon vana szüleinél, de nem szorgalmazza, hogy én menjek. Ti mit tennétek?

21L



2020. ápr. 27. 21:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ingyenélősködni jön? eszébe se jut hogy ő is vásároljon? mégis milyen pasi az ilyen?
2020. ápr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Ezt így elmondanám a barátomnak, és megkérném, hogy fizesse legalább a kajáját. Meg eléggé meg lennél lepödve, hogy nem jut magától eszébe beszállni a költségekbe.
2020. ápr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Alap, hogyha átmegyek zabálni valakihez akkor megkérdem, hogy ugyan valamivel beszállhatok-e.

De ha erre se méltat, hogy azt mondja majd ő megveszi a hozzávalókat, vagy legrosszabb esetben is bedobna egy kis pénzt ez azért így eléggé vérszívás a gömböckétől.

2020. ápr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
szánalmas,smucig a pali...
2020. ápr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy köcsög.
2020. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Élősködő.

Építsd le.

Mondd meg neki, hogy mostantól hétvégén nem alkalmas. Ti nem főztök az anyukáddal.

Szívesen megfőzöd neki nála, de vásároljon be.

Aztán ne érj rá.

Ez élősködő típus.

Ha most, amikor mindenkinek nehezebb, ezt csinálja, akkor később, amikor normalizálódik az élet, még pofátlanabb lesz.

2020. ápr. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%

Valószínű, hogy leleszek pontozva, de ha ennyire sajnáljátok rá az ételt, akkor meg kell neki mondani, hogy ne haragudj míg itt vagy fizesd magadnak azt amit enni akarsz, mert mi nem tudunk adni egy tányérral többet, de azért szeretlek meg minden.


És akkor ennyi meg van oldva a problémátok anyáddal. Az más téma, ha szegényesen éltek, de még a szegények se sajnálják ennyire az ételt attól, akit állítólag annyira szeretnek. :)

2020. ápr. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#7: Akit szeretünk, azt meg nem használjuk ki. Gyakorlatilag majdnem a hónap felét náluk tölti ingyen.
2020. ápr. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A kezébe nyomnam a bevàsàrló listàt es megnodansm higy csak akkor jöjjön ha mindent.megvett.
2020. ápr. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23%

Ahol 2-nek embernek van kaja, ott van 3-nak is.

DE!

Egy férfi legyen férfi, néha vásároljon be, vagy rendeljen kaját.

2020. ápr. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!