Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért is jó egyedül lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért is jó egyedül lenni, mikor mégis mindenütt a kapcsolatokat futtatják?

Figyelt kérdés
Miért is legyen önbizalmam, ha látom hogy egyedül vagyok, míg mások meg nem? Miért is olyan jó ha kibeszélhetnek a hátam mögött, hogy persze hogy én senkinek se kellek. Továbbá Facebookon is mindig arra írnak dicséreteket, hogy ha valakik összeházasodnak vagy gyerekük születik. Aki egyedül van az soha semmiért nem kap gratulációt.
2020. ápr. 29. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel, mások mit csinálnak, mit beszélnek? Aki egyedül van, az is kaphat dicsértet, ha olyat csinál, pl lediplomázik, versenyt nyer, lefogy, akár csak beújítja a stílusát.

Kérdés, hogy miért kell neked facebook dicséret.

Amikor én diplomáztam először, még facebookom sem volt, de a második diplomámat sem tettem ki. Most fogytam 10 kilót, azt sem tettem ki. A gyerekemről utoljára kiskorából vannak fotók, nem a lájkért tettem ki, hanem, hogy a volt férjem és családja (külföldön élnek) láthassák a képeket.

Én is egyedül vagyok, de jól érzem magam és nem kell mások véleménye, tetszése ahhoz, hogy így legyen. Persze, jó lenne egy kapcsolat, de nem minden áron. Most nincs, hát ez van. És mielőtt azt mondanád, én már nem vagyok fiatal, meg már van gyerekem: igaz. De én fiatalon is így gondolkodtam. Ezért nem volt párkapcsolatom 25 éves koromig. Vártam az "igazit". És közben jól éreztem magam. Ez döntés kérdése.

2020. ápr. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
18%
Ha azért van egyedül valaki, mert senkinek sem kell vagy csak rémes alakoknak, abban valóban semmi jó nincs. Látni magad körül, hogy előbb-utóbb mindenki megtalálja a hozzá illőt, miközben te mindig kimaradsz a körből, nyomasztó. 😔
2020. ápr. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!