Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak, akik a vírus miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak, akik a vírus miatt halasztják a gyermekvállalást?

Figyelt kérdés
2020. máj. 3. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Vannak. Ha ugyanezt alá kérdést a gyerekvállalás témakörben teszed fel, azonnal kapsz 20 választ.
2020. máj. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
Nincsenek.
2020. máj. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
Mièrt kell több buta embert gyàrtani amiből van több milliàrd? Pl nekem se kell több gyerek úgyis tönkreteszi a tablet meg az okostelefon az IQ_t. Gondolkodni kèptelen emberbōl lesz ma több ès ez divat.
2020. máj. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

" nekem se kell több gyerek úgyis tönkreteszi a tablet meg az okostelefon az IQ_t"


Talán akkor nem kellene a gyereknek okostelefont adni a kezébe...

2020. máj. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
4# Majd akkor mondd ugyanezt, amikor a gyerekedet a többi zombigyerek konkrétan ki fogja semmizni, közösíteni az iskolában, mert nincs meg neki a legújabb ájfon/tablet (tök mindegy mi, ami épp az aktuálisan istenített fétistárgy), nem ír vissza 5 percen belül és nem értesül a mindennapi trendekről.. Ha azzal meg lehetne oldani a modern élet és az ezzel járó intellektuális, erkölcsi züllést, hogy nem adok a gyerek kezébe tabletet, örömmel vállalnék. Én speciel marhára szerencsésnek érzem magam, hogy legalább életem egy kis részét sikerült megúsznom az offline valóságban és volt egy normális gyerekkorom, de nem szívesen születnék meg most.. Lehet szembemenni az autópályán, gyalog, csak kib##ttul esélyes, hogy elcsapnak
2020. máj. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Maradhatnánk a kérdésnél?
2020. máj. 3. 13:21
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Akiket szorít az idő, értsd a kor, azok nem fognak még 1-2 évet várni, mert már lehet így is késő nekik.


Mindig lesz valami, ami miatt még ne.... nincs meg a diploma, nem dolgoztam, nincs ház, még élni akarok, jön a vírus, elmegy mellettünk egy aszteroida stb. Sajnos sosem lesznek ideálisak a körülmények, s mire megteremtik (egyre nehezebb itthon) akkorra a koruk miatt nehezebb.

2020. máj. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Inkabb arról van szó h a tablet kva kényelmes a szuloknek!
2020. máj. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Aki akarja, az nem halasztja. Akik ráérnek, illetve a pénzügyeik kedvezőtlenül alakulnak most, azok halasztanak.
2020. máj. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen embereket, igen. Félnek, hogy magukban vagy a piciben tesznek kárt, ha most vállalnának gyereket.
2020. máj. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!