Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ösztöndíj mellett hogy alakult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ösztöndíj mellett hogy alakult a párkapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Akik ösztöndíj miatt fel/egy évre külföldre mentek a párjuk nélkül,’naluk hogyan alakult a kapcsolat? Kibirhato? Milyen rendszerességgel utaztatok haza vagy jött hozzatok a párotok? :)


22N



2020. máj. 4. 00:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem ösztöndíj miatt volt ilyen de teljesen kibírható így,hogy már van facetime,skype,messenger,insta.
2020. máj. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Végülis amiről nem tudsz, az nem fáj
2020. máj. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1. Hat nemtudom hogy vagy vele de a szex meg mindig eloben jobb.

Kerdezo, nekem sem osztondij miatt de nekem nagyon nehez volt. Pedig volt skype, messenger, facebook es insta. De Ez en voltam... :P mindenesetre kibirtuk, de mind a ket esetben (2x fordult elo velem) szakitottam vegul. Az egyik esetben azert mert mar mast szerettem mint aki lett. A masik esetben o szeretett meg mast mint sem tartott ki volna mellettem. :P persze nem vallotta be, de rajottem. Es kiadtam az utjat.

Ezek sajnos nem a legjobb peldak de sok jo pelda is van.

A lenyeg, hogy nem fenekig tejfel. Keszuljetek fel ha erre kerul a sor.

2020. máj. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,nálunk egy félévről lenne szo,a barátom európai országba menne,ahol valószínűleg könnyen és viszonylag olcsón meg tudom látogatni majd. Meg jöhetnek további történteket és tanácsok/tippek😊
2020. máj. 4. 00:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Melyik országba megy?
2020. máj. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Spanyolországba
2020. máj. 4. 00:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Én voltam kint ösztöndíjjal, nekem akkor nem volt párom. De rengeteg fiatal, akit ott ismertem meg, csalta a párját. Nálam is próbálkoztak többen, akiknek otthon volt barátnőjük. Én akkor döbbentem rá, hogy mennyire elterjedt a félrelépés.
2020. máj. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Eregymár! Hallod kizsalbegy evre! Neked meg marad a vibri! Szakitsatok mindkettőtöknek jobb lesz, ha annyira szeretne nem hagyna itt, mint egy zsák szemetet...
2020. máj. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Meg azelőtt jelentkezett rá,hogy megismertük volna egymást. Tanulni menne ki,és nem szeretném akadályozni semmiben.
2020. máj. 4. 08:01
 10/10 A kérdező kommentje:

Hat szerintem aki egy évet nem bír ki szex nélkül,akar kapcsolatban van akar nem,az orvosi eset...

Nem a megcsalas miatt aggódom,azt ugyanúgy bárki bármikor barhol megteheti,csak szeretném,ha ezalatt az idő alatt nem hidegulnenk el egymástól,ehhez kerek tanácsokat :)

2020. máj. 4. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!