Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan ment el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan ment el a kedvem a szextől?

Figyelt kérdés
Randiztam egy sráccal odakerült a sor hogy szexelünk... Egyébként képeken egy helyes, kigyúrt pasit látni az adatlapján. Tudom senki nem tökéletes, első randin azt mondtam rá nem jön be de adtam neki egy esélyt. Aztán szexhez érkezett a dolog. Levette a pólóját és egy nagyon nagyon vékony pasit láttam magam előtt, aki nem olyan mint amilyennek mutatta magát, illetve mint ruhában volt. Azt éreztem hogy én a 60 kgommal nem merek vele szexelni. A dereka is szőrös volt. Aztán jött a ráadás. Amikor levette a boxerét egy nagyon vékony farokkal találtam magam szembe... és itt jött az a pont hogy mit keresek én itt... tudom tudom nem a kűlső a lényeg, megtettem a dolgot, mert hát igazából a tulajdonságai jobban tetszettek elnéztem, de egyébként utána sokat járt rajta az agyam. Végül szakítottam vele azon okból hogy a csávó még teljesen érzéketlen is annak ellenére hogy így is elfogadtam. Véleményeket várok, mert rosszul éreztem magam akkor, azt hittem velem van vmi gond. 24/L
2020. máj. 4. 02:24
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Egyébként nők ti hogyan reagáltátok volna le? Illetve ez lett volna nálatok ilyen esetben az hogy na jó akkor szia?
2020. máj. 4. 02:27
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Azért érzed ezt mert egy olyan emberrel szexeltél akihez nem is vonzódtál, ez egy lelketlen numera volt. Majd legközelebb nem csinálsz ilyet, ennyi.
2020. máj. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Vonzódtam hozzá. Szimpatikus volt, de itt rájöttem hogy amilyen nagyra vitte magát, itt megmutatkozott hogy mégsem az... ez itt nálam egy hatalmas csalódás volt.
2020. máj. 4. 02:37
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul akkorát csalódtál benne hogy az addigi vonzalmad szerte foszlott, de legalábbis erősen megcsappant. Hát igen, erről beszéltem.
2020. máj. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%

Ezért nem ismerkedünk interneten.


[link]

2020. máj. 4. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
6%

Azt elismerted a kérdésben és az egyik válaszodban is, hogyha nem hazudik a külsejéről, akkor soha sem találkoztál volna vele. Ha nem izmos a fotókon, akkor nem is válaszoltál volna neki. Tehát muszáj volt hazudnia, különben nem tekintetted volna férfinak.

Veled is gond van, de csak annyi, mint a nők nagy részével, teljesen normális vagy. Muszáj nektek hazudni, ahogy a fenti példa is mutatja.

Am első randin lefeküdtél vele? :D

2020. máj. 4. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik, nincs hozzá gusztusod, ikyen egyszerű. A póló részt nem értem. Egy póló szerintem olyan sokat nem tud takarni. Soe volt olyan, hogy pólóban még tetszett a pasi, levéve meg már nem. Ha vékony, az is bőven látszik pólóban.
2020. máj. 4. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
#6os az a hazugság előbb utóbb úgy is kiderül. Én például kifejezetten utalom az ilyen embereket akik direkt olyan képpel nyomulnak neten ami nem fedi a valóságot és aztán csodálkozik hogy a találkozáson első pillanattol kezdve taszít.
2020. máj. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem jogs volt. En is ismerkedtem a neten, a kepeken a srac jol nezett ki, eloben meg fele akkora, mint en es talan egy fel fejjel magasabb. :D az mar csak hagyjan h fenyezte magat h igy meg ugy teszi a dolgokat, eloben meg meg se mert mukkani es azon sivalkodott vegig, hogy volt egy drogos csaja, akire rakoltotte a penzet es a csaj dobta....

Ha valaki eloben nem vonz, akkor el kell engedned, mert ha tobb randit kezdemenyezel, akkor o jogosan erzi ugy, hogy minden rendben van, mehetnek a dolgok. Nem kell megalkudni, ez se neki, se neked nem jo.

2020. máj. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Jogos,egyszer én is így jártam.Nem neten ismerkedtem meg vele,hanem sokat ittam.Aranyos fiú volt,beszèlgettünk,elmentem hozzá...Aztán levette a kabátját meg a felsőjét és kilátszottak a bordái nagyon durván.Nem feküdtem le vele,mondtam h bocs de jobb,ha inkább hazamegyek...Kicsit sajnáltam.
2020. máj. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!