Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene még tennem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene még tennem hogy én is tökéletes legyek valakinek?

Figyelt kérdés

Kedvesnek, csinosnak tartanak. De valamiért én mióta élek azóta nem született olyan ember a földre, akinek én is jó lennék. Én se akarom az egész életemet egyedül leélni, de ha senkinek se vagyok elég jó, akkor nem lehet kikényszeríteni semmit. Legtöbbször Facebookon is vagy idióták, vagy pedig olyanok írnak akiknek van barátnőjük. Ezekből pedig én nem kérek. Nem akarok mindig második vagy sokadik lenni.

Hiába nem vagyok kövér, 53 kg vagyok, és 170 cm, mégis az unokatestvérem aki több, mint 100 kg, és még bunkó is, mert sose köszönne nekem, talált magának egy pasit, akitől gyereke is van.


2020. máj. 4. 10:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez igy szokott lenni amúgy :D De kb csak azért mert ő az elsővel leáll aki ráír. Azért annál tartsd többre magad. Nemtudom neked vannak e ilyesmi problémáid, de pl. engem emiatt, hogy szeretnék olyan férfit találni akit szeretni tudok sokan lenéznek, hogy nem jó nekem senki és pincos vagyok. Pedig ha nem alakul ki a szerelem akkor hiába erőltetjük a dolgot..Legalább is nekem ez a nézőpontom.

21/L

2020. máj. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet. Egyedül a testalkatodról derült ki, hogy nem tartozik a lehetséges okok közé.
2020. máj. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kedves is vagyok, ezt mindig ki is használják. Hogy is fogalmazzak, fejre is látszik rajtam, hogy kedves vagyk, mert ismeretlenül is írtak már rám ilyet.
2020. máj. 4. 11:10
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Először is, ne hívj minket pasinak mert ez elég lealacsonyító és tükrözi a párkereséshez való hozzáállásodat. Másodszor pedig mit teszel azért, hogy legyen kapcsolatod és mennyire vagy válogatós? Valószínű hogy a friendzone nálad is tele van, de velük derogál bármit is megpróbálni mert ők nem nagybetűs férfiak.
2020. máj. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Kórosan sovány vagy, az nem lehet?
2020. máj. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát ha jól nézel kis és kedves is vagy, akkor valami nagyon sántít itt. Valószínűleg rosszul választod meg a partnereidet.
2020. máj. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem tokeletes vagy :) mindenki az. Miert ne lehetne a tokeletesseg adott es onnan lefele menni a tokeletlenseg fele? Marmint miert nem lehetne a tokeletlenseg a cel? :)


Szerint az emberek felreertik a tokeletesseg fogalmat. Sztem nem a tokeleteset kell keresni soha, hanem azt aki tokeletesen megfelel, es itt jonnek be a kompromisszumok. Lehet egyszeruen meg nem talalkoztal olyannal akivel osszeilletek. Sokan ugy vannak ezzel hogy lejjebb es lejjebb adjak addig amig nem talalnak valakit, sztem a leirasod alapjan te nem ilyen vagy. Ezert nehez neked part talalni.


Szerintem 2 dolgot tehetsz:

1 te is lejjebb adsz

2 tobb emberrel talalkozol igy novelve az eselyt arra hogy megtalald azt akivel osszeilletek

2020. máj. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ismwrkedj a való életben, akkor kevesebb csalódás ér. A facebook nem ismerkedésre való, ott csak olyan lúzerek találnak meg, akik másik 100-nak is elküldik, hátha valaki válaszol.
2020. máj. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagyunk így férfiak is sokan, nem könnyű de megtalalhatod te is a megfelelőt. Ameddig nem adod fel van esélyed, én se adom fel még egy jó ideig és próbálkozok. Hidd el h szerethető vagy a tökéletesség amúgy se létezik. Az meg h a bunkó rokonod talált magának valami papucsot nem jelent semmit, te is írtad lenne ki csak te nem olyanokra vágysz akik betalalnak. És köztudott egy rossz kapcsolatnal az is jobb ha egyedül van az ember. F/27
2020. máj. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A hiba az ön készülékében van. Ha kedves és csinos vagy, és még kezdeményeznek is nálad, akkor kizárt dolognak tartom, hogy ne legyen néhány potenciális partnerjelölt, még akkor is, ha a többség ilyen-olyan okokból ki is esik a rostán. Valahogy nehezen tudom elhinni, hogy a nálad kezdeményezők mind kapcsolatban élnek vagy bunkók. Számomra nem tűnik igazán életszerűnek, hogy ha mondjuk 30-an vagy 50-en kezdeményeznek nálad, akkor mindig a másik felelős a kudarcokért, és hogy mindig mindegyik kapcsolatban él vagy hülye vagy ronda.
2020. máj. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!