Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velemeny:csak baratsag, barat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velemeny:csak baratsag, barat zona?

Figyelt kérdés
Van egy srac akivel reg nagyon jo a kapcsolatunk. Tudom hogy regebben tetszettem neki, de vegul nem alakult ki semmi kozottunk. Ez utan par honapig nem beszeltunk, kozben neki lett baratnoje es nekem is baratom. Egszer osszefutottunk es utanna ujbol elkezdtunk dumalni. Az o kapcsolata veget ert. Par hete viszont bevalotta hogy meg mindig kedvel , de tudja hogy en parkapcsolatban vagyok, de szerette volna ha tudok rola. Arra kert hogy ennek ellenere maradjunk baratok, mert nem akarja elrontani a baratsagunkat. Nekem o egy fontos szemely, viszont csak baratkent szeretem es ezt neki is elmondtam. Szemetseg lenne tolem ha ezek utan is tartanam vele a kapcsolatot es baratok maradunk? Tenyleg nem akarom ot megserteni...

2020. máj. 4. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindketten tartani tudjátok magatokat a megállapodáshoz, akkor maradhat a barátság, bár szerintem titokban abban reménykedik a srác, hogy egyszer összejöhettek. A gond ilyenkor az szokott lenni, hogy az egyik fél általában többet érez a másik iránt, és számomra furcsa és szívfájdító lenne mondjuk gyakran látni valaki mással azt, aki iránt többet érzek. Velem is előfordult, hogy egy olyan lányba szerettem bele, akivel jó volt a viszonyunk, de "úgy" nem kellettem neki, és iszonyatosan rossz volt, amikor pl. a barátjával láttam őt, de nem lehetett megszakítani a kapcsolatot vele, mert egy helyen dolgoztunk. Szóval ha a srácnak megéri ez a szenvedés, lelke rajta, csak szerintem egy idő után vagy ő fog rámenni erre az egészre, vagy megpróbálja majd feszegetni a határokat. Ilyenkor nehéz jól cselekedni, mert aki többet akar a másiktól, az sérülékeny, de szerintem ha azt látod, hogy rád akar mozdulni, akkor még egyértelműbben húzd meg a határokat.
2020. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok (srác). Azért azzal legyél tisztában hogy ez neki mekkora megpróbáltatás. Minden nap beszélni veled úgy hogy ő viszonzatlanul szeret téged elég nagy szenvedés. De ha nem akar elveszíteni mint barátot akkor rendben van.
2020. máj. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!