Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókolóznál egy sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolóznál egy sráccal, akivel haveri viszonyban vagytok, ha egy közös program alkalmával megkérdezné hogy van kedved smárolni?

Figyelt kérdés
2020. máj. 4. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Fiú vagyok de fordított esetben nem biztos hogy megtenném. Igazából a helyzettől függ. Ha tudnám vagy sejteném hogy bejövök neki akkor csak rosszat tennék vele ha úgymond "miért ne" alapon csókolóznék vele és hamis reményeket adnék neki. Ha csak szórakozásból akarná ő is akkor miért ne.
2020. máj. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha van valami szimpátia felé, akkor a csókban benne lennék.
2020. máj. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na és a szexben?
2020. máj. 4. 22:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, de nem. Csók érzelmeket indít be.
2020. máj. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
94%
Mi? Senkivel nem kezdenék ha odajönne és ilyet kérdezne, hogy “van-e kedvem smárolni?”. Ez kb óvodás színvonal amikor Petike odamegy a Lilikéhez, hogy nem-e bújunk el a bábszínház mögé csókolózni... Ha normálisan rámnyomul akkor vonzalom esetén akár oké is lehet de nagyban függ a barátságunk minőségétől.
2020. máj. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

En csak azzal csokolozom, akivel nemcsak nagyon jolesik, felizgat, de szex is lesz. Ha barat, es kivanni kezdem, en akkor is tennem, szexestol, ugy, hogy ki tudja, mi van masnap.

De csokolozni csak ugy, cazt nem.

Csaj vagyok.

2020. máj. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem. Ilyet csak nagyon buta ösztönlények tesznek. Én nem használok senkit, mint egy fésűt, más sem teheti meg velem.
2020. máj. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!