Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A hivatásos és versenysportoló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hivatásos és versenysportoló lányok miért izzadnak jobban és máshogy, mint a nem sportoló nők?

Figyelt kérdés

Eddig az életben voltam komolyabban két kézilabdás és egy kosaras lánnyal, akik ebből pénzt is kerestek felnőttként. És jó dolgok mellett ami még megmaradt velük kapcsolatban, azok a testszagaik. Vékony alkatú, fitt lányok voltak, de mégis vagy sokkal könnyebben izzadni kezdtek az átlagnál, vagy intenzívebb szaga volt az izzadtságuknak. Az egyiknél nagyon megmaradt az is, hogy kis túlzással a lakásának is izzadtságszaga volt. Amikor elmentem hozzá, mindig egy ilyen alapszagot éreztem az egész lakásban, amit ő nem érzett. Pedig a higiéniájukkal úgy nem volt probléma, hogy ne fürödtek volna, ne adtak volna magukra. Parfümöt is használtak alkalmakkor.

Létezhet valami ilyesmi, hogy a sport jobban igénybe veszi a testüket, állóképességüket, ezért máshogy működik a testük, máshogy izzadnak, vagy ilyesmi?


Én is hetente háromszor eljárok edzőterembe, de az nem ugyanaz, mint amikor sportból élnék és heti 7-10 edzésem van.

27/F


2020. máj. 7. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős. Nekem is volt pár sportoló csajom. Valóban más az izzadság és a ... pisi és kaki szaguk.


Ennek oka a táplálkozás és a táplálék kiegészítők.

itt nem kokszról beszélek, elég csak pl. egy vitamin, vagy fehérje, bármi.


Én múltkor vettem egy olyan multivitamin komplexet, amitől olyan büdös és barna lett a vizeletem, hogy azt hittem vesebajom van.

2020. máj. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van , a táplálkozás is benne van ,de rengeteg edzés miatti fokozott izomműködés során keletkeznek a lebomló salakanyagok, amik megváltoztatják az izzadság, sőt még a bőrük, hajuk illatát is.... sajnos az élsport ezzel jár.
2020. máj. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na ezt jó tudni.

F44

2020. máj. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is aktívan sportol a barátnőm, bár csak ízületvédőt meg fehérjét fogyaszt. Nagyon fázós, szinte sosem izzad, csak mikor edz, ráadásul igen kellemes illata van (számomra) a bőrének anélkül, hogy bármit kenne rá.


Voltak viszont olyan pólói, amibe elég volt egyszer beleizzadnia és utána már mosás után is ilyen enyhe izzadtságszaga volt. Illetve sokszor váltott dezodort, mire megtalálta a neki megfelelőt.

2020. máj. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!