Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti továbbra is pasiztok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti továbbra is pasiztok, csajoztok a koronavírus alatt?

Figyelt kérdés
Aki igen, ti nem féltek? Nem gondoltok arra, hogy így tovább tart ez a szar helyzet?

2020. máj. 10. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem csajozok / pasizok, de baratokkal ugyanugy talalkozunk szemelyesen, mert nem hiszunk ilyen felfujt hulyesegekben. Nem felek jobban a virus elkapasatol, mint egy sima influenzatol. Nem vagyok veszelyeztetett es nem is ismerek senkit, aki az lenne, vagy ha az, akkor nem kulonosebben erdekel, nem kozeli hozzatartozo vagy ilyesmi. Ez a szar helyzet addig fog tartani, amig valakiknek ez az erdeke, aki akarja, nyugodtan ucsorogjon vegig a lakasaban fel evet a semmi miatt.
2020. máj. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Sem a koronavírus alatt, sem máskor. :D
2020. máj. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Max tineren próbálkozom mert máshol nincs lehetőségem de hát sok mindenre nem jutottam eddig :D
2020. máj. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
1# az lehet, hogy túl lehet élni viszont ha mindenki így gondolkozik akkor mit fogsz csinálni akkor ha nem lesz hely a kórházban, hogy lélegeztôre rakjanak? Nem tudhatod ki beteg, mivel a vírusnak van lappangási ideje...
2020. máj. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
4 Lelegezetore nagyreszt a veszelyeztetettek kerulnek. Az nem erdekel, hogy van ra valami minimalis esely, hogy esetleg en, mint egeszseges ember is oda keruljek, mert ha a minimalis statisztikai esely erdekelne, akkor nagyon sok mindentol felhetnek :) Amugy meg jelenleg a felszabaditott 36 ezer agybol a legfrissebb hirek szerint kb 800 foglalt, ugyhogy asszem meg van hely, bar gepbol nem tudom, mennyi van. De nekem opcio a magankorhaz is, szoval nem aggodom.
2020. máj. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

5# a magánkórházak benne vannak a 36 ezerben...


És gondolom arról sem hallottál, hogy átadhatod másnak aki mondjuk nem éli túl. Csak magadra gondolsz

2020. máj. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

6 Amikor influenzasan mesz be dolgozni / vasarolni / akarhova, nem gondolsz ra, hogy atadhatod masnak, aki nem eli tul? :) Ebben az orszagban nem nagyon van az embereknek normalis hozzaallasa a betegsegekhez, pruszkolnek szet minden szart a buszon, betegsegszezonban felszallni a buszra olyan mintha valami nyomornegyedben utazna az ember, ahol mindenki kehes, lepras meg TBC-s. En speciel nem megyek sehova, ha beteg vagyok, tappenzre is telefonon iratom ki magam es akkor megyek el, ha meggyogyultam.

Igen, ez most tunet nelkul fertoz, aki fel a virustol, mert idos / veszelyeztetett az maradjon otthon, aki meg nem az hagy elje az eletet normalisan :)

2020. máj. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy találkozom és akár kirándulunk a párommal mint előtte.
2020. máj. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az arrogánsoknak: Megjegyzem, hogy nem csak az idősekre veszélyes a vírus. Pont r/hungary-n volt erről poszt. Srác 20-30 as volt, ha jól emlékszem. Úgyhogy le lehet szállni a kurv.magas lóról, hogy rám úgyse veszélyes. Meg majdha bekerülsz egy hétre kórházba akkor legyél ilyen beképzelt kocsog.
2020. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!