Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem mennyi időt kell várnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem mennyi időt kell várnom még arra, hogy végre én is boldog legyek?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok, és már unom hogy én mindig csak várjak, és csak irigykedve és szomorúan azt nézzem hogy mások mennyire boldogak. Mások a munkájukban és a kapcsolatukban is jó, én soha egyikben sem voltam az. Hiába szeretnék egyszer én is egy jó házasságot, egy saját családot, nekem ez sose fog megadatni, mint másoknak.
2020. máj. 11. 13:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Még két nap. S boldog leszel.
2020. máj. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

Nem kell várni rá. TENNI KELL ÉRTE!!

Emeld fel a segged!

2020. máj. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom elérni hogy engem is tiszteljenek, ahogy azt sem hogy valaki szeressen.
2020. máj. 11. 13:39
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
És mit tettél azért, hogy el tudd érni?
2020. máj. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Sok mindent, de semmit se értem el a kedvességemmel sem.
2020. máj. 11. 13:47
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
Le kéne fogynod és eldobni messzire az önsajnálatot, mert így legfeljebb depis apácaként fogsz megöregedni.
2020. máj. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér.
2020. máj. 11. 13:53
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynem vagy kövér, mert az önsajnálat miatt folyamatosan csak zabálsz! És még le is tagadod saját magad előtt is!
2020. máj. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én 28 évesen rosszabból rosszabb kapcsolatokba ugráltam, a pasik egyáltalán nem tiszteltek, majd rájöttem, hogy nem várhatok addig másoktól tiszteletet amíg én nem tisztelem saját magam. Most 32 évesen az esküvőmre készülök a világ legtökéletesebb férfiával😊
2020. máj. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Flörtölj egy olyan férfival, aki bejön neked, valaki majdcsak horogra akad.
2020. máj. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!