Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz, ha bejelölöm a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha bejelölöm a barátom exét?

Figyelt kérdés
Nem szeretek utálkozni, és szimpatikusnak tűnik az exe, valamint látásból ismerem is. Nem hinném, hogy valakit csak azért kellene utálnom mert a szerelmem egykor vele volt együtt. Szerintetek az mennyire gáz, ha bejelölöm? Ti hogy vagytok a párotok exével?
2020. máj. 11. 14:41
1 2
 1/15 anonim válasza:
95%
Szerintem elég gáz.
2020. máj. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sok ilyen embert ismerek, ezért merült fel a kérdésem.
2020. máj. 11. 14:47
 3/15 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
71%

Most tedd a kezedre a szíved. Ha nem az ő exe lenne, hanem pl egy barátodnak az exe, akit kb ennyiszer látsz, és ennyire ismered, őt is bejelölnéd?

Amúgy igen, gáz, nem csak amiatt hogy ex, hanem ha a fentebbi dologra igen a válasz, az is gáz, miért kell minden futóemberkét bejelölni?

2020. máj. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Igen, gáz.
2020. máj. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Ez szörnyen gáz
2020. máj. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ne jelöld be, lehet, hogy régi sebeket tépkednél fel vele. Nem tudhatod pontosan, hogy hogy áll a régi kapcsolat feldolgozásával, milyen érzelmek (akár harag, gyűlölet..) vannak a párod felé, esetleg titkon akár szeretheti is őt.

Ezeket sosem tudhatod. Ha nincs ok arra, hogy beszéljetek, szerintem ne jelöld be, én nem örülnék neki, ha én lennék az ex.


Más az, ahol pl. van közös gyerekük, aki megy hozzátok, s emiatt jó, ha van kommunikáció..

2020. máj. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Az tök jó, hogy nem akarsz utálkozni, de ha nem ismered valójában, akkor szerintem gáz, mivel nem vagytok kapcsolatban. Nem azért, mert ex, hanem mert olyat miért jelölsz be, akivel semmiféle kapcsolatot nem tartasz?

Amúgy nekem semmi bajom az exekkel, a párommal két nappal ezelőtt átmentünk az exemhez, és hármasban kockultunk, a párom is jóban van az egyik exével.

2020. máj. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
.
2020. máj. 11. 14:57
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Miért jelölnéd be? Az hogy láttad párszor, nem elég indok szerintem, hogy bejelöld. Vagy esetleg meg akarod nézni a régi közös posztokat?
2020. máj. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy tudom hogy egy kamu profilról követ, mert annyira kiváncsi arra amiket kirakok. Csak éppen nem mer a saját profiljáról követni. Gondoltam megadom neki a lehetőséget, ha már ennyire érdekli minden 😃
2020. máj. 11. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!