Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon meghízott a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon meghízott a barátnőm és vegyesek a reakcióim. Más is van hasonlóan?

Figyelt kérdés

A barátnőm több, mint 20 kilót hízott, mióta együtt vagyunk. Kíváncsi vagyok, más is van-e ilyen helyzetben, és ti hogy reagáltok.


Furcsa, mert bizonyos érelemben nem tetszik a változás, de bizonyos értelemben meg igen. Azt sajnálom, hogy már nem olyan karcsú mint korábban, csinosabb volt, jobban álltak a ruhák neki, és az arca is kicsit szebb volt vékonyan. De szexuálisan meg pont hogy jobban bejön most, fenékre-combra-mellre hízott és még izgatóbb lett, hogy ilyen "puha".


Másnak is volt ilyen vegyes benyomása hasonló helyzetben?


22/F



2020. máj. 11. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

Elég fura, hogy a saját véleményedet sem tudod eldönteni.


De amúgy szerintem ez inkább jó, mint rossz, habár értem azt is, hogy miért zavar, ezt max akkor lehetne tudni, ha tudnánk kiről van szó, mert van akinek a kecses törékenység áll jól, de van akinek a húsosabb változat.

2020. máj. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Itt inkább az a probléma, hogy nem 6-8 kilóról van szó, vagy több, mint 20-ról... Ez mindenképprn nagyon egészségtelen. Másrészt, aki ennyire nem figyel a súlyára, az még tovább fog hízni.
2020. máj. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hanem*
2020. máj. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexuálisan bejön, akkor a ducisága inkább mások véleménye miatt zavar, jól sejtem? "Nem menő" egy molett nővel együtt mutatkozni. Elso lépésként döntsd el, zavar-e téged, vagy sem, ha igen beszéld meg vele (ne úgy, hogy "drágám, foggyálle légyszi"), esetleg ajánld fel neki, hogy elmentek futni, edzeni... Ha nem zavar, akkor kérdés lezárva
2020. máj. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%

4.


Még mindig jobb, ha beismeri ezt, mintha azt tenné mint sokan akik ezt gondolják, de hirtelen átmennek az "egészség kereszteslovagjai" stílusba, ami álszent és hazug, lásd az előző válaszok egyikét.

2020. máj. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Lachesys ***** válasza:
94%
szerintem is az a bajod, hogy mar nem nezik meg annyira mas ferfiak, nem olyan trendi. de ha a farkad all ra akkor ez olyan fontos? ha tetszik mi a gondod?
2020. máj. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
Akkor meg mi bajod van?De azért szólj neki hogy ez így nem OK.
2020. máj. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
12%
Azert 20 kg bazi sok, nem beteg?
2020. máj. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
Azért az elég sok.A nagyobb probléma viszont az,hogy lesz az több is...Próbálj meg vele beszélni,ha ledob egy tízest, még mindig puha marad. Menjetek minél többet sétálni,kirándulni,úszni stb.,valószínűleg látod,hol hibázik,próbálj meg rá hatni. Ne rendeljetek pizzát,ne vidd étterembe,ne vegyèl neki csokit. Szexeljetek sokat.
2020. máj. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
28%

Bocs hogy nem állok be azok közé, akik azt szajkózzák hogy "nem baj ha +30% zsírt pakolt magára (magyarul megduplázta), a lényeg hogy elfogadja önmagát, meg hogy te szeresd. A karcsúság ideálja csak a média hazugsága, ami megnyomorítja a lelket".


20 kg az qrvasok. Ha az én barátnőm volna, +5kg-nál léptem volna akcióba (nem le), hogy a 6. már tarsa távol magát.

2020. máj. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!