Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy párkapcsolatban élő vagy házas ember kikezdett veletek, megpróbált szeretővé tenni? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Volt olyan köztetek,aki nagyon megalázta az illetőt?A másik hogy reagált?
2020. máj. 11. 17:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Rendszeresen előfordul(t).

Ha olyan volt az illető, simán belementem.


Mondjuk én hetero férfi vagyok.

2020. máj. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
Nem. Soha senkinek nem kellettem még, így házas embernek sem.
2020. máj. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Igen, párszor előfordult velem ez is.

Volt, amikor belementem, volt amikor nem


L

2020. máj. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem fordult elő de ha ilyen helyzetben lennék tuti megfenyegetném az illetőt hogy elmondm a párjának ha nem fejezi be nagyon gyorsan
2020. máj. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%
Én nemcsak fenyítettem, hanem el is mondtam a feleségének.
2020. máj. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%
Jajj ez olyan gáz, hogy elis mondom a feleségének. Minek a sz.rt kavarni? Úgyis letagadja a pasi, te leszel az idióta, utána ugyanúgy folytatja a pasi csak előbb jobban kipuhatolja, hogy szabad e a pálya. (En nem vagyok házas, párom sincs, mielőtt azzal jöttök, hogy magam mellett beszelek.)
2020. máj. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Miért aláznám meg? Aki arra vetemedik, hogy a párja mellől szeretőt keressen és nyomul másokra, azt szerinted mi hatja meg? Elárulom: Semmi. Ezért nincs értelme viaskodni.

Amúgy csak megértem, hogy hagyjon békén.

2020. máj. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Az elmondás dolog nem is rossz.Mindenkinek üzenem,a tetteknek következménye van.Egyébként az lehet,hogy letagadja.De évvel tökéletesen jól el lehet ültetni a gyanakvás magocskáját.Dw ha elvileg a kavarás ugyanolyan rossz,mint a megcsalás,akkor hol itt a probléma?

A megalázást úgy értettem,csak nem tettem egyértelművé,hogy mondjuk nyilvánosan kezdenek ki veled.Nem tudom,ki hogy van vele,de én megpróbálnám négyszemközt elmondani neki,hogy nekem ez kellemetlen,mert van felesége/barátnője, aztán ha nem hagyja abba,akkor hangosabban mondanám,mindenki előtt.Nyugodtan hallják meg.A feleségnek/barátnőnek kitálalós dologban nem vagyok biztos.Egy részem úgy gondolja,hogy elmondanám,viszont nem akarok senkit sem bántani,ez esetben a feleségét.Másik részem viszont úgy van vele,hogy ha nem szólok,milyen a férje,akkor azzal legalább ugyanolyan bűnös vagyok,mint a férj/barát.Az a durva az egészben,hogy a férj erkölcstelensége,jellemtelensége miatt egy ártatlan ember szenved.Ha nem mondja el a feleségnek/barátnőnek.Mert nekem szenvedéssel járna,hogy nem figyelmeztettem a szerencsétlen feleséget/barátnőt.És mivel a hűtlen férj/barát csak a saját boldogságát hajszolja, mások boldogságát teljesen figyelmen kívül hagyva, ezért én is megengedhetem magamnak,hogy a saját boldogságom legyen az első.Aminek számomra feltétele a tiszta lelkiismeret.

2020. máj. 11. 20:00
 9/15 anonim ***** válasza:
42%

"Mindenkinek üzenem,a tetteknek következménye van."


Te ilyen önkéntes rendőr típus vagy igaz? Feljelentgetni is szoktál? Meg figyelsz az ablakból, hogy ki követ el valami apró stiklit?

2020. máj. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sokszor. Nem mentem bele, mert én is foglalt vagyok meg egyébként sem vagyok olyan típus. Általában kinevetem őket, megpróbálom elhülyéskedni. Ha konkrét ajánlatot kapok, akkor megmondom kerek-perec, hogy mit gondolok. Egy kivételével mindegyik megértette. Nem kezdek el papolni vagy megalázni felnőtt férfiakat, az ő életük, de én nem leszek szerető. Egy olyan volt, akit beárultam az asszonynak, de ő totál elmebeteg volt. Mást nem, én azt gondolom, hogy a feleségek tudják, hogy milyen a férjük, ezeknek a pasiknak már a szeme sem áll jól, tehát, a felvilágosításnak sincs értelme. A másik lehetőség, hogy a zasszonynak akkora arca van, hogy maga is elhiszi, hogy miatta megváltozott a férje. Szintén nincs értelme árulkodni.
2020. máj. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!