Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Miért válaszolnátok így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért válaszolnátok így?

Figyelt kérdés
Igen,h.lye kérdés,ha nem akarsz válaszolni, tekerj tovább. Tehát a sztori: Adott egy fiú, akivel kikezd egy lány, de elutasítja, arra hivatkozva, hogy barátnője van. Évek múlva véletlenül találkoznak újra munka kapcsán. A lány megkérdezi, hogy van? A fiú válasza, pedig:X ideje van barátnőm, nem az a lány, aki régen, vele vége lett. A beszélgetést még egy 3. fél hallja. Szóval, egy egyszerű hogy vagy kérdésre fontosnak tartjátok-e kihangsúlyozni kizárólag a magánéletre vonatkozó részt ilyen helyzetben? Ha igen, miért?

2020. máj. 11. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem fél, hogy újra kikezdesz vele, azért hangsúlyozza, hogy van baratnője. Az, hogy most ki, lényegtelen, zavarában is kitölthette a mondatot.
2020. máj. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar toled semmit, csak szallj le rola ezt szerette volna burkoltan mondani :)
2020. máj. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok,de nem én vagyok a lány😀 Amúgy köszi a válaszokat, jöhetnek még.
2020. máj. 11. 18:26
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Oké nem te vagy, akkor ertsd úgy hogy ezt gondolhatja a lányról. Mindketten hasonlót írtunk, nem hiszem, hogy másról lenne szó.
2020. máj. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értettem, köszöntem is,kaptatok zöld kezet. Valóban ugyanazt írtátok, ami egyébként a legkézenfekvőbb. Több választ azért várok, mert 2 nem túl reprezentatív azért. Hátha más, mást gondol. Nekem azért fura amúgy, mert évek után, ha addig nem zaklatott valaki, nem az az első gondolatom, hogy most majd zaklatni fog, gyorsan megelőzöm. Attól még persze lehet így. Úgy értem, ha valaki sok éve bepróbálkozott nálam, akkor sok idővel később eszembe se jut, hogy most is ezt tenné, ha nem közlöm rögtön, hogy van párom.
2020. máj. 11. 21:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt a "kopj le" részt értem, de minek beszámolni az új nőről?
2020. máj. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Én is ezt kérdezem😀
2020. máj. 12. 00:55
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól félt, hogy megint ki akar kezdeni vele a lány
2020. máj. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Magad hasznaltad a szot, kikezdtel vele. Igy, nem tul tapintatosan arrol biztositott, hogy most se probalkozz nala.
2020. máj. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem én kezdtem ki vele! A lány nem én vagyok. Én is azt gondoltam,hogy azért mondta neki, amit ti írtatok. Csak én nem értettem, hogy miért gondolja, hogy most is kikezdene vele. Én évek múlva nem szoktam erre gondolni, általában nem is emlékszem, hogy x 5 évvel ezelőtt próbálkozott nálam. De megerősítettetek, akkor biztos ezért lehet.
2020. máj. 14. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!