Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákban vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákban vagyok egy pasival már több,mint egy éve.A pasi szó nélkül eltűnt több,mint egy hónapja.Nem válaszol,ha Írok neki,és a telefonját sem veszi fel.Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2020. máj. 13. 16:07
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy már nem vagytok barátság extrákkal kapcsolatban.
2020. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
94%
Amit írsz, azt elolvassa (messenger/chat)? Hát, ennyi idő után én lehet megpróbálnám elérni egy másik telefonszámról, hogy tudjam, mi a helyzet, de ha úgy sem sikerül elérni, akkor nincs mese, le kell zárni. Sajnos vannak, akik képesek szó nélkül eltűnni, mindenféle magyarázat nélkül, pedig ez egy szexkapcsolatba is belefér (mármint a normális kommunikáció).
2020. máj. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
97%

1). Él, de veled már nem akar kapcsolatot tartani. Megírhatta volna, hogy vége...

2). Nem él, nem írhat.

2020. máj. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy most bukott le otthon...
2020. máj. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
24%

Megvan az, amikor nekiálltál srácokkal beszélgetni, aztán szó nélkül ignoráltad őket? Na, ugyanaz a helyzet. Amiért te azt tetted, ő pont ugyanilyen okok miatt ezt.

Nem nyújtottál már semmit és megunt.

2020. máj. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
30%
Lehet hogy talált valakit, akinek nem csak a segge jó, hanem a személyisége is.
2020. máj. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
93%
Te csak voltál vele kapcsolatban.
2020. máj. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös!

Nem ignoráltam!Ugyan úgy taliztunk és beszélgettünk.Derült égből villámcsapásként eltűnt egyik napról a másikra!Kb hetente szoktunk talizni.

2020. máj. 13. 16:37
 9/41 anonim ***** válasza:
29%
#8: Nem azt írtam, hogy ezt a srácot ignoráltad. Azért azt leszögezhetjük, hogy valószínűleg nem az eszedért kedvelt, mert a mondat értelmezése sem sikerült. :D
2020. máj. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
97%

1.,Valószínű talált mást és nem elég korrekt ahhoz , hogy ezt meg is mondja neked.

2.,Vagy volt eddig is egy barátnője, de lebukott, vagy egyszerűen már nem akarja tovább folytatni.

Mindkét esetben legalább egy üzenetet írhatott volna

2020. máj. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!