Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem miért kell örülnöm ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért kell örülnöm ha már csak valaki is szóba áll velem?

Figyelt kérdés
Más nőknek olyan simán megy minden, elfogadják, szeretik őket úgy ahogy vannak, majd később el is jegyzik, feleségül veszik őket. Nekem meg mindenért annyit kell küzdenem, amikből aztán semmi sem lesz. Nekem még a 2 kezemet is össze kell tennem, ha egyáltalán valaki hajlandó lesz velem járni, mert mindig olyan nehezen jön össze az is.
2020. máj. 14. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Rossz férfiakkal kerülsz kapcsolatba?
2020. máj. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Ezt dobta a gép.
2020. máj. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Savlekotő ***** válasza:
51%
Először szeresd meg ön magad,az az alap,amig magadat le értékeled hogy mindenki jobb nálad még a sarki vécés néni is úgy érzed,persze hogy nem jön össze semmi. Ördögi kör..
2020. máj. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
48%

Az elet igazsagtalan. Sajnos.

Sajnalom hogy ebben a helyzetben vagy.

De picit porgess lejjebb, es lathatod, hany ferfi igy el, ahogy te, es igy ereznek. Lehet a 2 retegnek egymast kellene keresnie.

2020. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem fogom visszakeresni, de hányszor írod még ki ugyanezt a kérdést?
2020. máj. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért, a férfiak feladata hogy megtaláljanak és szórakoztassanak téged?
2020. máj. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mutasd magad.érdekelsz!
2020. máj. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Vagyunk ezzel így egy páran mi, nők is, bár az itteni férfiak ezt kizártnak tartják. Én sem örülök ennek a nyomorult helyzetnek, pláne, hogy látom, más nőknek kb. a kisujjukat sem kell mozdítaniuk, ostromolják őket, és nem csak a nagyon gáz réteg. Egyes nőknek csak megszületniük volt nehéz, míg mások erőlködhetnek, akkor sem érnek el semmi jót.

Szerintem sz.rni bele az egészbe... Nem törekedni, nem igyekezni, nulla energiát belefektetni. Aztán néha kárörvendeni, amikor végre más is szív, nem mindig csak mi. 😒

2020. máj. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Küldj képet. ;)
2020. máj. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!