Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet egy kapcsolat most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy kapcsolat most vagy a későbbiekben 14/l és 27/f között?

Figyelt kérdés
2020. máj. 15. 03:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ez az az eset, amikor nagy a korkülönbség. A 14 a 27-hez kevés. A 24 a 37-hez már rendben lenne. Bár én nem hiszek a korkülönbséges párkapcsolatok sikerességében.
2020. máj. 15. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem
2020. máj. 15. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Én a mostani férjem 15 éves koromban ismertem meg. Ő akkor volt 28. Persze fel sem merült semmi, csak egy társaságban voltunk. Aztán akkor találkoztunk újra amikor én 19 ő meg 32 volt. Most 25 éves vagyok ő 38. Van 2 gyerek
2020. máj. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Túl nagy korkülönbség. Teljesen más életszakaszban vannak. Egyikük még javában iskolába jár, nincs saját keresete, a szüleitől függ. A másikuk felnőtt ember, dolgozik (jó esetben), saját magát tartja el, számlákat fizet stb..

Testileg lehet érett egy 14 éves, de nem tud szerintem lelkileg, szellemileg egyenlő partnere lenni a 27 évesnek. Számomra problémás és nem normális, ha egy 27 éves fiú közeledik egy 14 éves lányhoz. Persze a lány érezhet plátói szerelmet, tökjó dolog sóvárogni kicsit (nekem is volt ilyen), de reális háttere nincs szerintem.

2020. máj. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4%

Hát figyelj... meg kell próbálni. :)

Utolsónak meg egyáltalán nincs igaza. Nem az életkortól, vagy attól lesz valami működőkéeps vagy sem, hogy honnan vagy pénzed, vagy hogy tanulsz-e vagy dolgozol. Érzelmi intellingencia kérdése, hogy az ember egy magától különböző emberrel is képes-e szót érteni.

2020. máj. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

14 éves még gyerek,nem tudom hogyan lehet egyszinten vele,érthet szót vele egy 20+ éves "férfi".

Ott bizony komoly bajok vannak,a lány szemszögéböl értem hogy miért vonzó de férfi részröl mindenképpen beteges

2020. máj. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

#6-os Szót tud érteni egy 14 éves meg egy 27, de nem komoly párkapcsolatban szerintem.

Nálunk az is probléma volt egy pici ideig a párommal (pedig 4év van csak köztünk),hogy én még egyetemre jártam, tanultam, bulizgattam, ő pedig már dolgozott, gyűjtögetett lakásra, családot szeretett volna lassan. Akkor egy 14 és 27 éves élete között mekkora különbség lehet..

2020. máj. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
A 14 eves a gyerek. A másik meg majdnem 30 eves.
2020. máj. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11%
Mi is hasonlóképpen voltunk, vártunk egymásra. Amikor 18 voltam, akkor jöttünk össze végül. Mellettem volt érrttségikor, felvételikor, az egyetem alatt házasodtunk össze. Aztán lediplomáztunk, elhelyezkedtem a szakmámban (addig is dolgoztam, levelezőn tanultam), pár év múlva jöttek a gyerekek. 16 éve vagyunk együtt, soha, semmilyen gondot nem okozott ez a 11 év, ami köztünk van.
2020. máj. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

Ez komolyan kérdéses?

Képtelen vagyok megérteni olyan "férfit", aki gyerekkel akar kapcsolatot.

2020. máj. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!