Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kezelni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kezelni ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

A barátomnak volt barátnőjéről van szó.

Múltkor szóba került valamiért, és kértem, hogy meséljen róla. Mi mindenről nyitottan beszélgetünk, viszont erről a dologról nem akart beszélni. Nem akarta megmondani, hogy ki volt az.

Viszont hamar rájöttem, mert az ismerősei között van és látom, hogy folyton like-olja a képeit, meg írt is a születésnapjára, stb. Másnak nem szok semmit like-olni. De igazából az bánt a legjobban,hogy like-olja a képeit mindig,amikor már régen vége. Tudom.. Tudom.. like-olni bárki like-olhat bármit...

De nem értem... Szerintetek miért nem akarta elmondani, hogy ki az?



2020. máj. 15. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Mert tudja, hogy ilyen betegesen féltékeny vagy!

Te jó ég, ha nincs semmi probléma, akkor csinálsz...

2020. máj. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért kezdtem kételkedni, mert ő nem ugyanaz már aki régen volt. Nem sokat foglalkozik már velem... De régen bezzeg....
2020. máj. 15. 13:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tehát akkor itt igazából nem a likeokkal van a baj, hanem hogy megváltozott a kapcsolatotok. Ezen viszont csak ti tudtok javítani, ha mindketten ezt akarjátok. Ülj le vele és kérdezd meg tőle, mi váltotta ki a változást.
2020. máj. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, utolsó. Próbálok vele mindig beszélni, de azt mondja, hogy szerinte nem változott semmi. Mondtam neki hogy én nem így érzem. Azt is mondtam, hogy próbáljunk közösen változtatni, de úgy látom csak én vagyok rajta a dolgon... Nem tudom mit tehetnék.
2020. máj. 15. 13:51
 5/5 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ha te valóban úgy érzékeled, hogy Ő az, aki változott (inkább, mint Te) és minderről nem akar, nem hajlandó veled beszélgetni... nos akkor azt kell hogy mondjam, szerintem nem vesz eléggé komolyan téged. Mert ha komolyan venne, akkor csak leülne beszélgetni veled... bármiről is legyen szó. Ha egyszer neked fontos a diskurzus. (És ezt meg tudom érteni.)

Arra gondolj, hogy ha neked fontos tisztázni azt, ami lelked nyomja, akkor igenis az részéről irántad kifejeződő kölcsönös tisztelet jele, ha meghallgat, netán még esetleg dialektikus vitába is száll. Mert miért is ne... hiszen nem kell, hogy mindenben egyetértsen veled! De abban igenis egyet kellene értsen veled, hogy ha neked van vele megbeszélni valód, akkor azt igenis komolyan vegye.

Úgy egyébként is elmondom, de gondolom számodra sem titok... hogy minden igazán sikeres kapcsolat titka, az őszinteségen alapuló közvetlen társalgás egymással. Amikor is a témát mindenki kötetlenül és szabadon választja meg. (Általában...ami éppen foglalkoztatja.)

És nem az ajándékba kapott arany kegytárgyak, gyűrűk és kedves, netán negédes szavak suttogása a fülbe... egyebek. Mert hogy mondani mindent lehet. Ám a szeretetet sosem szavakban, de nem is ajándékokban, hanem az egymás iránti tettekben nyilvánul meg. Aminek jelentős részét képviseli: beszélgetés egymással... mert hogy ezek is tettek. Egymásra történő reagálás. Nem csak az, amikor kiveszi a nehéz szatyrot a kezedből, hogy ne Te cipeld.


Az ERŐ legyen Veled!

2020. máj. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!