Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy menő autó segíthet becsajo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy menő autó segíthet becsajozni jó fizu nélkül is?

Figyelt kérdés

Hosszú évek során és ha a szüleivel él valaki na meg azok is besegítenek egy gyárimunkás is vehet 6.2 literes Chevrolet Camaro-t. Na de ez segít már addigra egy 40 éves szűz fickón?


Gondolom gold diggerek beveszik a horgot, de ők is csak addig amíg megtudják nem cégvezető vagy meg focista, stb.


Olyanok írjanak akiknek nagyon vagány verda megváltoztatta a szexuális életüket!


Jelenleg 29 éves szűz vagyok és hasonló célom van.



2020. máj. 17. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Szóval az a célod, hogy átversz egy csajt, összehozol egy egyéjszakásat aztán pipa, kész az életed?

Gratulálok.

2020. máj. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
85%
Unalmas vagy csóró Balázska...
2020. máj. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Erre szoktam írni, hogy amikor már odáig jutsz egy csajjal, hogy az beszállna a kocsidba, akkor már mindegy, hogy az egy átlag kocsi vagy valami menő verda...

Arra bármilyen géppel kicsi az esély, hogy megállsz valaki mellett és az csak úgy beszáll.

2020. máj. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Ha anyagi érdekből keresnék kapcsolatot (nem keresek!), akkor engem elsősorban nem az érdekelne, hogy milyen házad, autód, fizetésed van, hanem az, hogy "És mit kapok én mindebből?" Mert ha semmit, akkor önmagukban nem sokat érnek ezek egy anyagias lány szemében.


31/L

2020. máj. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lololol
2020. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Adry :3 válasza:
Ha a szüzességedet szeretnéd elveszteni miért nem hívsz át egy k4rvát?
2020. okt. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!