Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ennyire függ a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire függ a kapcsolatok a szextől?

Figyelt kérdés

Miért érzitek azt, hogy szex nélkül már okotok van szakítani?

Miért ennyire a nemi szervetek irányítja mennyire vagytok hűségesek? 26N

Miért van az, hogy kötelező nektek a napi adag?

....stb


2020. máj. 17. 17:26
A kérdező szavazást indított:
Ha nincs szex alap, hogy félre fogok menni
Megértem, hogy nincs mindig szex mert van ennél fontosabb is
Szexel zsarolóm a párom
Csak ez az amiben jó vele lenni
Csak az orgazmus tesz boldoggá más nem ér fel ehhez az érzéssel
Sokkal fontosabb az érzelmi és lelki boldogság, de nem vetem meg
Csak gyerek csináláskor van
Ezért tartok szeretőt
Prostizom
Sugar Baby/Boy vagyok. Szexért fizetnek nekem ez az élet.
24 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Egészséges felnőtt ember kívánja a szexet, nem tudok többet hozzáfűzni.


33N

2020. máj. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen egyetértek az elsővel
2020. máj. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, alapból olyan embert keress magad mellé, akinek hasonlóan fontos vagy nem fontos a szex, mint neked. Az már rég rossz, ha ő minden nap szexelne, számodra pedig a szex csak egy nyűg, nem tudod úgy élvezni mint a másik, csak kötelező elemként tekintesz rá. Képzeld el léteznek olyan nők is, akik szeretik a szexet, még ők kezdeményeznek a párjuknál maguktól, akik élvezik a minden napi egyet, vagy a napi többet is,


Az a gusztustalan, amikor valaki azt tetteti, hogy neki is fontos a szex, hogy így jöjjön össze valakivel kapcsolatra, aztán mikor már biztosnak tűnik a kapcsolat, akkor egyoldalúan megvonja, lecsökkenti a szexet, mert azt hiszi most már együtt vannak, bármit megtehet a másikkal.

2020. máj. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fontos a szex, szükséges a lelki és testi egészségemhez. Nem fogok félremenni, ha nincs vagy nem jó, hanem szakítok helyette, mert senkinek se jó ha szenvedünk egymás mellett a kapcsolatban, márpedig ha a szex nem működik, akkor jellemzően máshol is vannak problémák. Fontos, hogy a párom libidója is hasonló legyen az enyémhez, így nem kell nagy lemondásokkal vagy áldozatokkal élnie egyikünknek sem. Azzal nyilván semmi bajom, ha átmenetileg csökken vagy megszűnik a nemi életünk ilyen-olyan okokból kifolyólag (pl amikor teherbe estem, akkor nekem nem volt nagyon nagy kedvem a dologhoz, szülés után meg értelemszerűen más volt a prioritás), de igenis az a cél ilyenkor is, hogy idővel visszahozzuk a tüzet és a szenvedélyt a kapcsolatba, mert nekünk személy szerint ez fontos.

Az, ha te erre nyűgként tekintesz, nem probléma, nem kell mindenkinek ugyanúgy állnia a szexhez, sok pasi van, akinek ez szintén nem olyan fontos, közülük kéne választanod párt, és akkor nem lesz probléma.


27/N

2020. máj. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hülyeségnek tartom, hogy a szex ennyire fontos legyen ahhoz képest, hogy minden nap akarom még is így látom, hogy a testi öröm nem fontosabb másnál. Pláne nem a tökéletes szex a tökéletes kapcsolatot jelenti. Szerintetek a legfontosabb az ha egymás nemiszerveiteket egymáshoz/ba rakjátok mindennél fontosabb pioritást élvezz. Köszönöm, hogy a párom nem egy szexmániás, mint az emberek többsége hanem engem lát nem egy eszközt. Stb
2020. máj. 17. 18:26
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem a lelki és a testi öröm is fontos. És azért az is elég lelombozó tud lenni az ember önbizalmát illetően, ha a szerelme rohadtul nem kívánja, és a kielégítetlenség, ha ott van a párod közel, az fizikai tüneteket is produkál. Én ezt megtapasztaltam már, csak esetünkben nem napi adag volt, hanem havi egyet úgy kellett kikönyörögni, közben meg ki volt akadva az akkori párom, ha meglátta, hogy maszturbálok. Egy kapcsolat akkor működik jól, ha mindkét félnek hasonló az igénye. De ez nem szexmánia, csak eltérő igények. Attól még kedves, gondoskodó voltam a kapcsolatban és minőségi együtt töltött idő is volt, ami szexmentes. Ja, és mielőtt mindenki elkezdene sztereotipizálni, én nőnemű vagyok.


Nem attól lesz egy kapcsolat magasztosabb, jobb, érzelemmel telibb, ha nincs szex, itt azért erőteljesen el vagy tévedve. A megcsalást ezzel együtt mélységesen elítélem, és én sosem vetemednék erre.

2020. máj. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj meg Kérdező, de borzasztóan korlátoltan gondolkodsz. A szexnélkülésg és a szexmánia között nagyon sok átmenet van, és ebben is, mint minden másban, nagyon különbözőek az emberek igényei (van aki minden nap kívánja, van aki egy héten kétszer, van aki egy hónapban egyszer, stb). A lényeg, hogy a pár mindkét tagja hasonló beállítottságú legyen e téren, mert a túl nagy különbségből nem származhat hosszú távú elégedettség.


Senki nem mondta, hogy a szex a legfontosabb, de egy nagyon fontos része a férfi-női kapcsolatnak (akkor is ha naponta és akkor is ha havonta csinálják, mert nekik úgy jó).

És az hogy azt gondolod, hogy annak aki kívánja a párját ő csak egy eszköz, egyrészt degradáló, másrészt nevetséges.


33N

2020. máj. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

5.

Akkor meg mi bajod van, ha olyan párod van, aki megfelel az igényeidnek?


Nyilván nem oké, ahogy lenézel másokat, de legalább a magánéleteddel elégedett vagy. Akkor meg mi bajod van?

2020. máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mert szégyen,hogy ennyire szecmániásak vagytok és még be is valljátok ,hogy nincs jobb az életben.
2020. máj. 18. 06:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy nincs jobb az életben. És nem is feltétlenül szexmániás az, akinek fontos az életében, párkapcsolatában. Én nagyon sok örömet és boldogságot találok csomó mindenben, nem is igénylem minden nap az együttléteket, mégis fontosnak tartom, hogy azért relatíve gyakran legyen, és amikor van, akkor JÓ legyen, máskülönben nem érzem jól magam a kapcsolatban. Valahol egy PÁRkapcsolat erről is(!) szól, a szex pedig jó dolog igazából, nem értem, miért érzed szégyellnivalónak. A szex az élet természetes része, ennyi erővel azért is megvethetnél bárkit, mert ha éhes akkor ételre vágyik és jobban érzi magát ha jókat eszik.
2020. máj. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!