Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem unalmas folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem unalmas folyton azt hallgatni, hogyha valaki gyereket csinál, hogy “ezek ám a nagy dolgok kérem...” ?

Figyelt kérdés

Nem tudom egyszerűen hova rakni mi ebben olyan hű, de nagy dolog...szerintem minden egészséges, nemzőképes korú ember tud csinálni gyereket egy vele ellenkező nemű, hasonlóan egészséges emberrel.

Ma meg azt látom, hogy ismét kezd begyűrűzni az a trend, hogy a gyerekvállalást nem előzi meg mérlegelés és a 90%-a a fiataloknak maximum csak testben kész egy gyerek vállalására, agyban meg nem.


És akkor “ezek àm a nagy dolgok kérem...” 😀


Még mielőtt bárki nekem támadna abszolút nem irigykedek, csupán frusztrál, hogy valaki ezt olyan K..rva nagy dolognak tartja a fent részben ismertetett tények ellenére is.


Sok esetben inkább szomorú.



2020. máj. 18. 22:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
30%
Majd amikor lesz gyereked, Te fogod a leghangosabban mondani ezt.
2020. máj. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 A kérdező kommentje:
Képzeld van 😀 most 7 éves, de soha nem mondogattam, hogy Zsolti fiam apád megcsinálta 😀😀😀
2020. máj. 18. 22:13
 3/71 anonim ***** válasza:
86%

Normális embert faragni a kölykökből mondjuk tényleg “nagy” dolog, csak ez a 80%nak nem jön össze.

Egyébként azok hangoztatják ezt előszeretettel, akik semmi mást nem tudnak felmutatni. Akik pl egy élet munkáját beletették a karrierjükbe, azokat lenézik, de ők aztán nagy dolgot csináltak, mert egy farkat beleraktak egy vaginába. Ősember szint, el kell engedni, szóra sem érdemesek.

2020. máj. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
88%

Nagyjából nulla eredmény védekezés nélkül bszni egyszer.

Hogyha valakinek ott a lelkileg teljesen egészséges, értékes, jóravaló huszonéves gyereke akkor minden elismerésem, hatalmas eredmény. Ez a szülők mondjuk 10%-a. Sose voltam hajlandó gyerekszüléshez gratulálni. Majd 20 év múlva ha normális felnőttet nevelt belőle és nem tette lelki nyomorékká mint a szülők nagy része akkor le is borulok előtte.

2020. máj. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 A kérdező kommentje:

Nem az, sorra hallgatom ezeket a nagy sóhajokat, hogy ez aztán nagy dolog.

De igazán csak akkor b...sztam fel magam amikor megkaptam valakitől, hogy bezzeg az xy kolléganő nálad 2 évvel fiatalabb meg 2x több élettapasztalattal is rendelkezik, mert neki van már három gyereke... (2 apától 😀😀😀)

Azt hozzáteszem, három gyerek mellett is bele-belemegy olyan témákba, hogy hogyan meg kivel mikor mennyiszer szexelt egy pár éve, a mostani férjét meg csak a lelkiismeret-furdalás miatt nem csalná meg...(ezt így ő mondta😀)

2020. máj. 18. 22:21
 6/71 anonim ***** válasza:
63%
Ja, marha nagy élettapasztalat... Amíg ő a gyerekszoba, az ovi meg a játszótér között ingázott addig én 6 országban jártam, hogy lássak is valamit a világból meg az életből. :D
2020. máj. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 A kérdező kommentje:

#4 hát igen sanszos, ha valaki torzult lelkű a gyereke is az lesz, ez meg sajnos a másik tapasztalat amit látok.


Nekem ne mondja senki, hogy valaki például kemény több éves szerfüggőség után fél évvel jó anya lesz 😀 vagy a gyereke nem örököl semmit abból amit mondjuk éveken keresztül napi szinten a testével tett amikor mérgezte minden sz.rral.


És igen, ezeket kell megnézni majd 20 múlva.

2020. máj. 18. 22:29
 8/71 anonim ***** válasza:
94%
Nem is csak az extrém esetekre meg drogosokra kell itt gondolni. Elég kimenni egy játszótérre és fél óra alatt legalább 30-szor fogod hallani, hogy "Ha nem jössz nem kapsz fagyit" "Ha nem csinálod ezt meg azt akkor elveszem a kedvenc játékod" "Azért mert én azt mondtam" "Megmondom apádnak és agyonver" "Ennyire hülye vagy fiam/lányom?" "Látod ezért nem szeretnek a többiek" "Annyira elegem van már belőled" stb stb gusztustalan érzelmi manipulációs baromságok. (Ez mind valós, saját tapasztalat abból az időből amikor játszótérrel szemben laktam) Halvány fogalmuk nincsen, hogy hogy kell a gyerekkel érdemben kommunikálni, folyamatosan rombolják az önbecsülését, zsarolják, fenyegetik. Természetesen ezt a problémamegoldást és kommunikációs mintát viszi tovább a gyerek. Érdemben minőségi időt nem töltenek vele (a magyar szülők egy kutatás szerint napi 7!!! perc minőségi időt töltenek a gyerekkel) így persze szépen el is kallódik.
2020. máj. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 A kérdező kommentje:

#6 Sajnos nekünk is volt egy időszak amikor a gyerek miatt nem tudtunk utazni, szerencsére ahogy elmúlt két éves nagy kalandorrá avanzsált, de én soha nem vertem nagy dobra, meg nem pakoltam ki a közösségi oldalamra sem a fiam életet.


Igazából egyik normális ismerősöm sem teszi ...

2020. máj. 18. 22:38
 10/71 A kérdező kommentje:
#8 szomorú dolgok ezek
2020. máj. 18. 22:45
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!