Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők nagy része miért azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nagy része miért azzal a kérdéssel kezdik az ismerkedést, hogy mit dolgozol?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek persze, de ezt most azért kérdezhetik, mert túlzottan anyagiasak lehetnek? Mert pl ha valaki azt írja erre a kérdésre, hogy én bizony segédmunkás vagyok, akkor az gondolom már nem olyan vonzó, mintha valaki azt írná, hogy vezérigazgató vagyok.

Tudom, hogy fontos a megélhetés, csak olyan fura, hogy általában ezzel a kérdéssel indítanak egyből.



2020. máj. 20. 13:31
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
96%
Mert az ember általában minimum napi 8 órát tölt a munkájával? A fél életed kitölti. Arról nem is beszélve, hogy elég sokat elmond az ember érdeklődésére, motivaciójáról...
2020. máj. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
97%
Mert életed javát a munkáddal töltöd és ez ismerkedésnél alap infó. Mint amikor a tinik megkérdezik, te minek tanulsz, hol tanulsz dolgot. Akinek pedig ez kellemetlen kérdés, az gondolkodjon el az életén :) Mondjuk az annyit is ér...?
2020. máj. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
93%
Mert rengeteget elárul a másikról.
2020. máj. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
98%
Ez olyan mintha két egyetemista megkérdezné egymástól, hogy mit tanul. Mivel általában minden hétköznap olyan 8 órát a munkahelyén tölt az ember, ezért a mit dolgozol elég alap kérdés, és nem az a másik fél elsődleges célja, hogy a fizetésed megtudja.
2020. máj. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
94%

Mert a munkád te vagy.

Lehetnek átmeneti időszakok, botlások, rövid kitérők, de mindenki a foglalkozása és a munkája által is, lesz azzá ami. nagyon erős hatással van az életedre a munkahelyi környezet, a kollégák, a főnököd, a jövedelem nagysága, hogy mennyire vesz igénybe mentálisan illetve fizikailag, szereted-e csinálni vagy minden reggel undorral és a gyomrodban kövekkel lépsz be a munkahely kapuján.

2020. máj. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
96%
Amit a koràbbiak írtak illetve nekem a viszonyulàsa is ami szàmit. Pl ha valaki azert dolgozik vhol mert kell es utalja akkor felmerul bennem hogy miert nem tud valtani, mit mond ez el rola emberként. Plusz ugyanugy ha valaki imadja es minden pillanatot munkaval toltene megint csak felvet kerdeseket. Valaki aki szereti a munkajat de van azonkívül is ideje masra, vannak hobbijai nekem a tokeletes. Persze az anyagiak is szamitanak de nekem csak annyiban hogy szeretnem hogy kb legalabb azonosan keresnenk. Egyszerűen nehez tervezni olyannal aki joval kevesebbet keres illetve vszinuleg nalam kevesbe ambiciozusabb.
2020. máj. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
87%
Légy szíves kezdjétek már el azt válaszolni erre a kérdésre, hogy "miért kérdezed, ennyire érdekel, hogy pénzes vagyok-e? te mocskos aranyásó!", hogy egyből le tudjanak lépni a normális nők és ne kelljen totál feleslegesen húzniuk az időt és magyarázkodniuk ilyen megfelelési kenyszeres lúzereknek.
2020. máj. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
96%

Engem érdekel hogy a másik mivel tölti a napjai felét - illetve hogy mi volt nála olyan fokú érdeklődés, hogy az alapján választott magának szakmát/foglalkozást.

Nekem fura ha valakit ez nem érdekel, szerintem eléggé alapinfó.

2020. máj. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
95%
Nálam sosem volt olyan, hogy bárki is kifejezetten ezzel indított volna, ha meg idővel felmerült a kérdés, akkor kölcsönösen elmondtuk, hogy ki mit dolgozik, van-e olyan, ami szívesebben csinálna stb.
2020. máj. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
97%

Mert simán érdekli, hogy mit dolgozol? Mivel töltöd a napod jelentősebb részét, milyen közegben mozogsz, satöbbi? Például.

Nem gondolom, hogy a munka tényéből olyan egyértelműen meg lehetne állapítani valaki fizetését. Egy asztalosról nem fogom tudni megmondani, hogy jól menő vállalkozása van és havonta kétmilliót visz haza, vagy az OBI-ban havi 200 nettóért vágja méretre a vásárlók furnérlapjait. Vezérigazgatók esetében sem mindegy, hogy most kezdte a kis cégét és még mínuszosak a hónapok, vagy egy jól menő nemzetközi cégnek a tulajdonosa. Szóval őszintén szólva csak a tény, hogy mit dolgozik, senkinek sem túl sokatmondó a fizetéseddel kapcsolatban.

2020. máj. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!