Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen hatással van a járványh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hatással van a járványhelyzet a párkapcsolatotokra?

Figyelt kérdés

Hogy élitek meg (összekovácsol vagy éppen szétszed)?

Eleve együttéltetek vagy a helyzet miatt költöztetek össze?

Kiváncsi lennék arra, hogy érzelmileg milyen irányba változtatok



2020. máj. 21. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb helyen itthon semmilyennel. Nem voltak komoly lezárások és karantén, szóval minden ment ugyanúgy. Felém is ez a helyzet. Egy ismerősöm sem szakított vagy ilyesmi.


Ahol karantén volt, ott meg kiderült, hogy milyen igazából a másik, ami szerintem jó.

2020. máj. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szetszed mivel kulon orszagban elunk es majdnem 3 honapja nem talalkoztunk, plusz pont rossz iodszakban mivel epp vitas idoszak stb ugyh alapbol kicsit gyenge volt mar a kapcsolat es kb szakitottunk de nem a karanten lett az oka, vagyis nem 100% szakitas de szoba jott erosen es azota nem beszelunk kb csak 1-2x volt de kb ugyvesszuk mintha vege lenne


Pedig amugy szeret ez csak egy hullamvolgy volt ugyh sztem folytatas lesz csak vannak dolgok amivel megbantott es nem tudom mar.. nem akarom h azthigyje barmit megtehet

Csak viszont barmit csinaok sztem neli annyira nem fog fajni es nem fogja eretni h rosszat tett mert o most tokjol elvan a barataival...


Amugy egesz jol birom ezektol fuggetlenul csak kicsir maganyos vagyok

2020. máj. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk nem változott a kapcsolatunk, nem először vagyunk így összezárva a lassan 7.5 év együtt élés alatt. Most először dolgozunk mind a ketten otthonról, de kb. egy hét alatt megszoktuk azt is. Most sem vagyunk 24 órát egy légtérben, van hová elvonulnunk és ugyanúgy tiszteljük egymás énidejét, mint eddig.
2020. máj. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja es meg elozo

Szoval alap problema nelkul en meg kicsit orultem is vna neki ha egyutt tudunk lenni egy orszagba lennenk

2020. máj. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyutt elunk evek ota, nem valtozott semmi, csak neha hot unalmas volt, hogy nem lehetett sehova menni, de ez nem a kapcsolat miatz van, nyilvan egyedul is unalmas lett volna. Itthon mind a ketten el tudjuk foglalni magunkat, de mas az elmenos kozos program. Szerencsere ennek kezd vege lenni, a heten mar nyitva van sok minden.
2020. máj. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ő ugyanúgy jár dolgozni, én itthon vagyok a babával. Semmiben nem változott.
2020. máj. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az első 2-3 hétben kicsit feszültebb volt a hangulat, nehéz volt átállni a home office-ra, ő úgy érezte túlzottan ráakaszkodok, én úgy éreztem hogy ő sokszor elutasít.

Aztán megtaláltuk az egyensúlyt és most szuper mindkettőnknek, én úgy érzem még szerelmesebb vagyok belé mint karaktén előtt. Meg az is segített ugye, hogy sikerült beosztani normálisan a napunkat, az otthoni munka kapcsán.

Tavaly nyáron költöztünk össze, szóval nem emiatt.

2020. máj. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos el kell fogadni a helyzetet úgyse lehet tenni ellene semmit levelezünk telcsizünk majd elmúlik ez is.
2020. máj. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!