Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Melyik igaz rátok eközül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Melyik igaz rátok eközül a három társkeresést nagymértékben hátráltató tényező közül?

Figyelt kérdés

2020. máj. 23. 12:44
A kérdező szavazást indított:
Dohányzom.
Tetoválásom van.
Gyerekem van az előző kapcsolatomból.
Dohányzom és tetoválásom van.
Tetoválásom van és gyerekem az előző kapcsolatomból.
Gyerekem van az előző kapcsolatomból és dohányzom.
A felsoroltak közül mindegyik igaz rám.
A felsoroltak közül egyik sem igaz rám.
45 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem unod még?
2020. máj. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Megint a tetkos kérdező.
2020. máj. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy rosszul tettem fel a kérdést, de már mindegy. Majd legközelebb értelmesebb kérdést teszek fel.
2020. máj. 23. 12:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyik sem igaz rám, nekem a felsoroltaktól eltérő okból nehezebb.
2020. máj. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Nekem van gyerekem, tetkom, dohányzom! Mellette csinos vagyok, külön élek, van autóm, nyaralok és sosem volt gondom a pasizásal sem! Legalább még több szemetet ki tudtam ez által is szűrni! A balfszok kerülnek!

Most is egy értelmes, számomra helyes és külön elő párom van, akivel közös terveink vannak! A lányomat imádja és pont nem érdekli a tetkóm!

Nem értem mi értelme ennek a kérdésnek? Nem unod még?

2020. máj. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5: Vak tyúk is talál szemet.
2020. máj. 23. 12:52
 7/9 anonim ***** válasza:
33%

🤣🤣🤣5.

Vicces fiú vagy, kár hogy szánalmas!

2020. máj. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

Van gyerekem, de ez természetes idősebb korban, nem hátráltató tényező, inkább előny, és én is csak olyannal állok szóba, akinek van gyereke. Mindig van pasim, ők is gyerekesek, és ők is gyerekes nőt keresnek.

Szó mi szó, mindig megtaláljuk egymást.

De amikor nem volt gyerekem akkor kizáró tényező volt, hogy gyerekes pasival jöjjek össze.

Egyszerűen nekem fontos hogy kb. hasonló legyen a múltunk.

2020. máj. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
#7: Teljesen átlagos helyzetben van az #5. Rátok férne, hogy körülnézzetek a világban és ne csak a szobátok sötétjében gyártsátok a fals elméleteiteket.
2020. máj. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!