Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor "tűnik majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor "tűnik majd el" a volt feleségem az álmaimból?:)

Figyelt kérdés

6 éve váltunk el a volt feleségemmel. Nem volt "sima" válásunk, elhúzódott, és sok vitával járt, és ahogy az ilyenkor lenni szokott, kígyót-békát egymás fejéhez vágtunk.:(

A házasságunk alatt egy gyermekünk született, ezért folyamatosan találkozunk a láthatások alkalmával, és a válásunk óta most már normálisan tudunk beszélni egymással.

Most már nem tudom elképzelni a közös életet Vele, ezt nem lehet már helyrehozni. Azonban gyakran visszatér az álmaimban, hogy újra együtt vagyunk, mert kibékültünk, és mindig elmondjuk egymásnak, hogy mennyire szeretjük egymást.:(


Azt szokták mondani, hogy az idő majd segít a veszteség feldolgozásában, de úgy tűnik, hogy az én tudatalattim még mindig nem akarja elengedni Őt.


Ti mit tanácsoltok?:)



2020. máj. 23. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megijeszteni, de lehet hogy sosem. Ne félj az ilyen álmoktól, de ne is vágyj rájuk. Kezeld a helyén, álomként. Én is álmodom a halott rokonaimmal, illetve az engem gyerekkoromban elnyomó alkesz apámmal is, ahogy visszatér és valamiért megint hatalmat kap, de ezek csak álmok. Ne hagyd, hogy az életedre nagy hatással legyenek.
2020. máj. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha majd beleszeretsz másba.
2020. máj. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem kerestem eddig új párt, mert ezen álmok miatt úgy érzem, még "nem vagyok túl Rajta". Viszont, amíg nincs más Helyette, addig maradnak az emlékek, és ebből tud főzni a tudatalattim.:)) Ördögi kör.:)


Igazad lehet, kedves III.Edricus Anxious, mert lehet, hogy soha nem is leszek túl ezen.:)

2020. máj. 23. 15:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 25 évig éltem együtt a volt férjemmel, 9 éve elváltunk és a mai napig rendszeresen àlmodok vele. Többnyire azt, hogy próbálom telefonon hívni, de elérhetetlen. Nagyon rossz álom. Tudom, hogy nem tudnék és nem is akarnék már vele élni, de az álmok ellen tehetetlen vagyok.
2020. máj. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem igenis jelent valamit, ha még 6 év után is ilyeneket álmodsz. Gondold át, veszíthetsz-e valamit, ha randevúra hívod az exedet. 6 év hosszú idô. Biztosan mind a ketten sokat változtatok, fejlôdtetek. Nem kell elkapkodni semmit, de egy beszélgetôs, sétálós, egymásra figyelôs randi nem hiszem, hogy árthat.
2020. máj. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Ramos ökle ***** válasza:
100%
Van ilyen, én olyanokról is álmodok, akikkel már 20 éve nem találkoztam, meg olyanról is, aki már csak volt kapcsolat, ritka találkozásokkal. Semmi furcsa nincs ebben, az életed egy fontos része volt az is, visszatér az álmokban.
2020. máj. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A mikorra szerintem is az a helyes válasz, hogy majd, ha lesz más.

Egészen más történet, de 1 éve vagyok beleesve valakibe plátói módon, úgy, hogy őt még emberként, barátilag sem érdeklem. Naná, hogy ma éjjel is vele álmodtam, pedig 2 és fél hónapja nem is találkoztunk. Én azt hittem, hogy talán ez majd segít. Most már tudom, hogy nem fog. Kizárólag az segítene, ha jönne valaki, aki ugyanilyen erős hatással van rám...

2020. máj. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek a válaszaitokat, a helyén kezelem az álmokat, de ezek érzelmileg felkavarnak, még napok múlva is emlékszem rájuk. Aztán persze hónapokig semmi, de mire feledésbe merülne az álomtartalom, akkor álmodok egy hasonlót. Ironikus, hogy a tudatalattim ennyire ragaszkodna Hozzá.


Köszönöm a biztatást, kedves Filthfan. Azt hiszem, titokban reménykedem benne, hogy működne, de nem szeretném elrontani a plátói illúziómat. Akármilyen bizarr is, örök romantikusként, talán jobb fenntartani ezt az állapotot inkább ebben a formában, mert még most is úgy érzem, nekem Ő (volt) az Igazi. Fájdalmas lenne szembesülnöm azzal, hogy Neki nem jelentene semmit.:(


Ezek szerint, még várnom kell, míg lesz más.

Köszönöm még egyszer a kedves szavaitokat!:)

2020. máj. 23. 19:34
 9/10 anonim ***** válasza:
25%
Ô az igazi... Ezt komolyan is gondolod, vagy csak jól passzol a romantikus drámába?
2020. máj. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 - Filthfan - komolyan gondolom, meg illeszkedik is:)
2020. máj. 24. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!